Чому я відвідаю місто Стрий?! Тому що….

Напишіть одне – два речення, чому ви любите наш Стрий.
Найбільш вдалі пропозиції будуть використані в запрошенні і ви отримаєте від нас подарунок

Запрошуємо спонсорів допомогти з друком. Всі будуть бачити ваші лого на запрошенні, про це буде інформація на сайтах і всі ми будемо вдячні Вам за допомогу по розвитку проекту. Запрошення буде розповсюджуватися в Стрию та в інших містах через ТІЦ Стрий, громадські організації, туристичні організації і агенції, бази відпочинку, санаторії.

Опубліковано у ТІЦ. Додати до закладок постійне посилання.

8 коментарів до Чому я відвідаю місто Стрий?! Тому що….

 1. Леся Ярема коментує:

  Затишне і красива місто!На першу думку приходить відвідати музей “Верховина”,музей Ступана Бандери, Обаля, Ольги Бачинської. Дуже цікаво і моторошно в музеї “Репресованих сталінських часів”.Ласкаво просимо до Стрия!

 2. Інформаційний довідник "Вся Стрийщина" коментує:

  Тому що Стрий – це гарний старт, тому що місто знаходиться на перетині трас до всіх українських меккових міст: до Львова 67 км, до Івано-Франківська – 100 км., до Дрогобича – 40 хвилин, до Карпат – 2 години, до Чернівців – ніч, до кордону – 5 годин, до Києва – прямим потягом одну ніч.

 3. Село Дуліби коментує:

  Тому що Стрий – це духовне місто. Можна відвідати католицький костел, греко-католицькі церкви, православний храм, музеї, садиби, меморіальний комплекс. Що приємно – до всього можна дістатися пішки.

 4. Oleksandr Sikora коментує:

  Тому що Стрий – це здорове місто, в якому п’ють Моршинську воду і відпочивають в мальовничих куточках Карпат. А в спеку можна просто піти на річку, яка з гір несе прозору, холодну воду і насолоджуватися відпочинком.

 5. Денис Рижих коментує:

  Тому до Стрий – нова батьківщина моєї дитини.

 6. Oleksandr Sikora коментує:

  Тому що Стрий – це місто цікавої вишуканої архітектури та стилів різних епох. Тут є на що подивитися: старовинні фешенебельні фасади, балкончики і квіти, песики у вікнах і плющами на дверях, мощені вулиці і тротуари, завулками та вуличками.

 7. Михайло Шмігельський коментує:

  Стрий місто магнолій )

 8. Пінгбек: Чому я відвідаю місто Стрий?! Тому що…. | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.