ІІІ патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених” до Дня Героїв (звіт)

ІІІ патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених” до Дня Героїв відбувся! Незважаючи на неприємний прогноз погоди 25 сильних духом учасників стартували сьогодні в Моршині. Наймолодшим був 12 літній Роман Магас з Лисович, а найстаршим учасником вже традиційно був 75-літній Roman Mazyak.

Серед учасників велопробігу були стрияни, роверист з Дрогобича, моршинці, мешканці Лисович на чолі зі своїм сільським головою Миколою Магасом (який ще й сина з собою взяв!) та мешканці с.Підбереж з сусідньої Івано-Франківської області.

Учасники велопробігу, які не побоялися їхати навіть в дощ, в подарунок отримали чудову для велопрогулянки погоду! Цьогоріч ми вшановували Героїв Небесної Сотні та Зіновія Красівського в Моршині; новітніх Героїв Тараса Бруса в Бані Лисовицькій та Миколу Штинду в Долішньому; 25 повстанців УПА та Петра Одинака в Нижній Лукавиці; Василя Бабія та його синів; героїв УПА, які загинули на хуторі Пила та Зеновія Багрія “Крука” в Станкові; закатованих енкаведистами українців з Стрийської тюрми, похованих на Святому Яні та на кільці дороги на Моршин.

Приємно, що майже в кожному селі нас хтось зустрічав. В Долішньому ми спілкувались з молоддю села, серед яких був молодший син Миколи Штинди Роман та його сестра. Приємною була зустріч в с.Нижня Лукавиця на місці загибелі 25 повстанців – вихованців школи політвиховників. Ми згадували про наших славних Героїв, запалювали на їх могилах свічки пам’яті та спільно молились за їх душі. Ми про них пам’ятаємо!

Дякуємо всім, хто прилучився до проведення велопробігу: Моршинська Лікарняза супровід медиків, Стрийський відділ поліції за супровід і забезпечення безпеки руху учасників, Igor Kmit за супровід технічної допомоги; Палац Культури Моршин та Микола Пукас за озвучення; Моршинська міська рада та Відділ Культури Стрийської РДА за організаційну допомогу; ТРК “Простір”Телеканал “ЛАН”Радіо Стрий Фм за медіапідтримку!

А всім учасникам велопробігу за силу духу! Герої не вмирають!

Джерело Воєвода Коля

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опубліковано у велопробіг, звіт, Стрийщина туристична | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.