На Стрийщині створено туристично-інформаційний центр

З метою пропаганди здорового способу життя, подальшого розвитку аматорського спорту, виховання здорової молоді, а також у рамках розвитку Стрийського району та міста Стрия як туристичного краю, нещодавно відбулися загальні звітні збори громадських туристичних організацій Стрийщини.

На них були присутні представники громадських туристичних організації нашого району, а саме: ГО «Еко-Турист», ГО ФОК “Плай”, ГО “Агенція регіонального розвитку Стрийщини”, ГО “Стрийська старовина”, ГО “Стрий-Ко”, СГО “Новий Стрий”, ГО КМ “Прикарпаття” (Стрий), асоціація ветеранів спорту Стрийщини та інші, а також представники Стрийської кооперативної ініціативи,УМГ «Львівтрансгаз», ЗМІ. Керівники туристичних організацій Стрийщини Микола Воєвода, Андрій Стронціцький, Олександр Сікора та Юрій Комарницький у своїх звітах детально розповіли про роботу підпорядкованих їм організацій  у минулому році та про заходи, які планують провести у 2017 році. Присутні оглянули фотографії та слайди  мальовничих куточків не тільки нашої Стрийщини, України, але і Європи. Після звіту голова Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Юрій Комарницький презентував Туристично-інформаційний центр (ТІЦ) Стрийщини,  який заснований спільно з ГО «Еко-Турист». Основними завданнями центру є:

створення привабливості території регіону для туристів, гостей, делегацій шляхом розробки та розповсюдження оригінальних туристично-відпочинкових послуг (туристичні маршрути, екскурсії по регіону, веломандрівки, рафтинг, розробка та друк туристичних карт, путівників, буклетів тощо), а також організація власних заходів, фестивалів та партнерство з уже існуючими центрами. Висловивши свої думки та пропозиції, представники громадських туристичних організацій нашого краю схвально підтримали даний проект.

До відома: Туристично-інформаційний центр Стрийщини постійно відкритий для відвідувачів та партнерів за адресою: м. Стрий, вул. Валова 7, кол-центр: 050 672-20-65, 067 551-83-35

www.Stryi-Tur.infostryitur@gmail.com

Джерело

Опубліковано у ТІЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.