Опитування на тему: «Що заважає стриянам користуватись велосипедом?»-умови

Рекламно-інформаційна газета «Фортуна» і Туристичний інформаційний центр Стрия проводить опитування на тему: «Що заважає стриянам користуватись велосипедом?».

Опитування проводиться у межах проекту «Стрий – безпечне місто». Мета – з’ясувати, наскільки велосипедним є місто Стрий, чи є у велолюбителів попит на велоінфраструктуру, з яких причин стрияни не наважуються пересісти на велосипед?

Пропонуємо нашим читачам заповнити анкету (буде опублікована 12 жовтня у газеті “Фортуна”) та принести до нас у редакцію (чи надіслати поштою) за адресою: м. Стрий, вул. Ю. Липи, 6 або ж залишити у розповсюджувачів газети «Фортуна». Серед усіх, хто візьме участь в опитуванні проведемо 30 жовтня розіграш призів, результати якого опублікуємо 2 листопада.

Серед призів: сувеніри з символікою м. Стрия, картки від ресторану «Пастель» на вареники (від 5 до 20 порцій), річна та піврічна підписка на газету «Фортуна». Тож витративши трохи свого часу, Ви внесете свою лепту в майбутню стратегію розвитку інфраструктури нашого міста та ще й маєте нагоду отримати подарунок.

Джерело

Репортаж на ТРК ЛАН

Опубліковано у безпека дитини, Безпека дитини на дорозі, безпечне місто, Опитування. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.