СтрийОрганікФест-осінь-2019 (звіт)

Відбувся тринадцятий фестиваль СтрийОрганікФест-осінь-2019. Туристичний інформаційний центр Стрия представляв свій проєкт “Стрийський вернісаж”.

Наші майстрині показали свої вироби: цікаві прикраси для дітей, чудові ляльки, вироби з бісеру, каменю, сутажні роботи, намиста, вироби з пуху та багато іншого.

ТІЦ Стрий представляв сувенірну продукцію: горнятка, прапорці, карту Стрия, буклети про новий та старий Стрий.

Ми також представили новий напрямок: брелоки-оберіги, в яких закодовано ім’я людини символами української вишивки.

В суботу група роверистів (16 учасників) відвідали Підгорецький палац Бруницького. Дякуємо Юрію Важному за реалізацію заходу.

Директор ТІЦ Стрий Олександр Сікора готував куліш для учасників фестивалю. Було зварено 60 літрів кулішу в суботу та 30 літрів в неділю.

Спонсором продуктів виступав Благодійний фонд громад Рідня, Петро Маковський.

Як завжди неперевершено культурну програму провів Юрій Комарницький. Були непередбачені ситуації, але він з ними дуже швидко справлявся. Чудові виступи наших місцевих артистів і початківців, а нічна дискотека нікого не відпускала додому.

Здивував і порадував стриян наш підприємець Василь Ведерніков. Всім сподобалося оглядове колесо.

Ну а яке свято без пісні. Вони лунали дуже довго після закриття фестивалю. Люди не бажали розходитися. Була присутня поліція, патрулі з національної гвардії, охорона від організаторів фестивалю. Були моменти, над якими ще треба працювати, організатори про них знають і будуть виправляти.

Дякуємо організаторів за свято, яке проходить 2 рази в рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опубліковано у Відпочинок, велопробіг, звіт, мандрівки, Стрий туристичний, Стрий-Органік-Фест, Стрийський Вернісаж, традиції, фестиваль, ярмарка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.