Стрийський Вернісаж

В рамках розвитку проекту HandMade ми започаткували проект “Стрийський Вернісаж“.  Його ціль – проведення постійних ярмарок-виставок виробів ручної роботи наших майстринь.

Це співпадає з стратегічною ціллю  № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» Львівської обласної адміністрації. Вона передбачає і розвиток туристичної інфраструктури, розвиток мистецтва, проведення конкурсів народної творчості, популяризація елементів традиційної культури, проведення виставок, фестивалів з популяризацією туристичного потенціалу регіону.

До її проведення долучаються громадські організації та люди, які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники, митці, музиканти, творчі особистості.  Ми також долучили членів сімей військовослужбовців та осіб з числа вимушених переселенців.

Перед проведенням ярмарок ми подаємо лист в органи місцевої ради та поліції  з повідомленням про проведення заходу, кількість учасників, місце та час проведення, хто з організаторів відповідає за безпеку під час заходу. Після проведення – звіт з фотографіями.

Хто може прийняти участь:

  • члени ГО ТІЦ Стрий
  • волонтери ГО ТІЦ Стрий
  • члени та волонтери інших громадських організацій з якими у нас підписано угоду про співпрацю
  • інші громадяни (за умови підписання угоди на участь в заході)
  • діти до 18 років (за умови письмової згоди батьків чи опікунів)

Фінансові питання: всі розходи по проведенню заходів ідуть за рахунок учасників. Це: орендна плата за місце, друк плакатів, канцелярське приладдя, рекламна продукція та обладнання, транспортні розходи та інше. Внесення коштів тільки через рахунок організації або готівкою з отриманням приходного ордеру.

Кожен учасник обов’язково повинен мати посвідчення (або угоду).

Кошти від реалізації виробів ручної роботи ідуть на подальший розвиток туристичного напрямку на стрийщині. Учасники повинні мати опечатану скриню для збору коштів (з вказанням всіх даних організації, сайту, в середині – копія наказу, паспорт скрині). Скриня відкривається комісією в кількості не менше 3-х осіб, з складанням акту і зарахуванням коштів на рахунок організації.

Учасникам заходів заборонено займатися підприємницької діяльності.

Плакати

Договір волонтера. (завантажити)

Посвідчення волонтера.

Проведення заходів Стрийський Вернісаж (архів)