Звернення

З В Е Р Н Е Н Н Я

В ці дні Україна перебуває в очікуванні, коли завершиться процес визнання Вселенським Патріархом Варфоломієм автокефалії Українського Православ’я. Розділення, яке триває не один десяток років, нарешті може припинитись.

Проте для цього необхідно ще немало потрудитись, адже російський агресор, який у гібридній війні проти України, не соромиться використовувати Російську Православну Церкву (РПЦ), робить усе можливе, аби українці були ослаблені не лише політичними суперечностями, але й релігійними та стали легкою поживою для окупанта.

Із сумом спостерігаємо намагання РПЦ розколоти світове Православ’я, оголосити «розкольниками» усіх, хто буде молитовно спілкуватись з Вселенським Патріархом та іншими Помісними церквами, які згодні з ним у справі надання автокефалії Українському Православ’ю.

Звертаємось із закликом підтримати визнання автокефалії, де буде обрано Предстоятеля Церкви, який одержить довгоочікуваний Томос.

Упевнені, що саме такий шлях є канонічним, бо світло Христової віри ми одержали від Константинополя і тривалий час перебували в юрисдикції Вселенського Патріарха.

Голова  громадської організації                                        /О.Сікора/

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.