10-й ювілейний фестиваль меду в с.Ганачівка

8 серпня 2021 року в с.Ганачівка відбулося дуже чудове свято “Медова забава. Цей фестиваль проходив у гостинному дворі на Білому Потоці. Відбулася велика концертна програма народних та самодіяльних колективів, ярмарок продукції бджільництва, майстер-класи, експозиції та різні забавки для дітей і дорослих.

Організатор – ГО “Майбутнє Опілля”, підтримали захід Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Бібрська міська ТГ, підприємці.

ТІЦ Стрий вже вдруге бере участь у фестивалі. Перший раз в 2019 році.  І з кожним роком фестиваль проходить краще. Вся концертна програма була дуже ретельно продумана, люди не нудьгували, була повна гармонія.

А скільки на Львівщині талантів – ми не могли собі уявити. Виступали як справжні, професійні артисти.

ТІЦ Стрий презентував своє місто і роботи наших майстринь, учасників “Стрийського вернісажу”. Вже традиційно – намиста, в’язані речі, вироби з бісеру, сувеніри та інше.

Організатор свята п. Микитів Степан нас люб’язно зустрів, надав чудове місце для нашої організації.

Сама галявина була дуже цікаво і креативно оформлена.

Для дітей була окрема програма і цікаві розваги.

Для дорослих – лекції та пізнавальна інформація.

Працювали підприємці, які готували смачні страви, пасічники пригощали медом та смаколиками.

І ви знаєте – не копійки з нас не взяли, а навпаки, постійно запитували: чи все гаразд, чи може щось потрібно. Ще раз наголошую – організація заходу на високому рівні.

Це ми до того, що тут з розумінням підходять до громадських організацій, не так, як в інших місцях, де стараються з громадських організацій взяти великі кошти (як з підприємців) за участь у таких заходах. Це відбувалося і в нашому місті Стрий. По околицях їздимо – нас радо зустрічають, а в Стрию, щоб взяти участь, треба було тільки в дерев’яному будиночку, за який просили сплатити тисячі гривень.

Це окреме, болюче питання, яке ми вже обговорювали на засіданні громадської ради Стрийської РДА, і будемо далі тримати в полі зору. Не можна брати з громадських, неприбуткових організацій великі кошти за участь у заходах.

Дякуємо організаторам за запрошення, за чудовий відпочинок, за гарні враження, за пісні й танці, за велику, палаючу ватру.

Ще раз хочу нагадати – відпочинок в Гостинному дворі на Білому потоці – це дійсно відпочинок. Їдьте, не пожалкуєте. Координати

Всі фото