120-ти річчя Народного дому, Український вернісаж – звіт

В місті Стрий пройшли заходи до 120-ти річчю Народного дому. Туристичний центр Стрия, на запрошення директора Народного дому, в рамках святкування, яке організувало управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, взяв участь у святкових заходах з проведення “Українського вернісажу” та майстер-класів. Крім волонтерів ТІЦ Стрий були присутні й майстри народної творчості та учасники з інших міст.

“Український вернісаж” проходив 17.09.2021 року на вул.Народна. Майстрині представляли вироби ручної роботи: намиста, іграшки, прикраси для голови, посуд, предмети побуту, картини та інше. Ми завжди дотримуємося  правила – представляємо тільки те, що зробили власноруч або оздобили якийсь виріб  в українському стилі.  Багато відвідувачів були в захваті від творів мистецтва.

Діти (і дорослі) отримували задоволення від безкоштовного аквагриму.

Від туристичного центру як завжди сувенірна продукція, яка розказує про наше славне місто Стрий. Ми єдині, хто самотужки розробляє і виготовляє сувеніри про місто.

На подарунки до 120-ти річчя виготовили горнята, брелки, прапорці, які роздали гостям і учасникам вікторини.

Під час виставки майстрині записували бажаючих на безкоштовні майстер-класи, які були заплановані на наступний день

Майстриня Ірина Сікора: вироби квітів та браслетів

Марина Тутова – виготовлення м’якої іграшки

Наталія Кузема – виготовлення прикрас на голову.

Не зважаючи на перешкоди, яки могли зірвати проведення заходу (злива, протоколи про порушення на учасників Стрийського вернісажу від контролюючих органів міської влади) захід відбувся.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу. Будемо вдячні тим, хто нас підтримає, коли адмінкомісія міської влади  буде накладати на нас штрафи за несанкціоноване (не узгоджене) проведення Українського вернісажу. Так, так. І таке бува 🙂

Всі фото

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.