175 річниця народження В.Нагірного (с.Гірне)

‼️ВАСИЛЬ НАГІРНИЙ і НЕЗЛАМНА НАЦІЯ, ЯКА МОЛИТЬСЯ
і ГОВОРИТЬ ПРО ВІДБУДОВУ КРАЇНИ.‼️
‼️Сьогодні, 15 січня з нагоди відзначення 175-ої річниці від дня народження Василя Нагірного, творця новітнього, національного, сакрального архітектурного стилю та громадського діяча європейського рівня кінця ХІХ та початку ХХ ст. у церкві Покрови Пресвятої Богородиці с. Гірне спільно із НД с. Гірне Грабовецько – Дулібівської ТГ реалізовано  #проект_культурно_духовної_дипломатії «ВАСИЛЬ НАГІРНИЙ – ТВОРЕЦЬ ХРАМІВ і ДУХУ».
❤️Проекти культурно-духовної дипломатії є саме тими проектами, що розповідають світові про цінності України, про людей, що творили і творять Україну.
.
❣️ А особливо сьогодні, у час війни і після ракетного обстрілу Дніпра, коли тисячі голосів знов летять в Небо: «Боже!..закрий, захисти, збережи!». Ми знаходимо сили у церкві, молитві і коляді, ми йдемо по слово про великого будівничого Василя Нагірного, бо свято віримо, що переможемо і відбудуємо.
.
🙏Дякуємо отцю Григорій Шептицький за слово духовної віднови, за молитву за ЗСУ, за всіх Героїв України та за невинно убієнних українців.
🙏Дякуємо працівникам культури НД с. Гірне за змістовну розповідь про свого земляка та за співану молитву-за КОЛЯДУ.
.
🇺🇦Після церкви поклонились ВЕЛИКОМУ УКРАЇНЦЮ – ВАСИЛЮ НАГІРНОМУ у підніжжі пам’ятника.
.
🇺🇦ДЯКУЄМО ЗА ТРИМАННЯ СТРОЮ УКРАЇНСТВА.🇺🇦
Дякуємо за світлини Oleksandr Sikora

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.