«А робота не жде. Її треба робить».

Саме ці слова Ліни Костенко є особливо актуальними у час карантину. Не можна самоізолюватись від роботи, від праці – треба думати та напрацьовувати нові проекти, підписувати нові цікаві угоди та шукати нових партнерів. І нам це вдається робити.

2 травня 2020 року ГО «Рада -Реформ», в складі якої є Молодіжна рада, ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия», Всеукраїнське релігійне братство «Вікторіанське братство святого апостола Андрія Первозваного» , ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» підписали МЕМОРАНДУМ «Про співробітництво та реалізацію спільних проектів»


Предметом цього Договору є взаємодія і співробітництво сторін з метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання статутних зобов’язань.

Першим спільним проектом є пілотний проект «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.», що перейшов через Карпати , через Вододільний хребет і рушив по Закарпатській області. Метою проекту є відновлення давньоруської єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі та відновлення «Соляного шляху з Київської Русі в Західну Європу».

Радію БЕЗМЕЖНО, що власне у цей складний час, час коронавірусу «робота не жде» та знаходяться нові партнери. Пандемію ми ЗДОЛАЄМО, а далі треба думати про соціально- економічний розвиток країни. Відродження і розвиток держави залежить від праці кожного!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.