Безпечна дорога в школу – обстеження звіт

6.12.2018 року було обстежено 20 учбових закладів на рахунок відповідності прилеглої території правилам ПДР, а саме, наявність знаків і розмітки:

1.33 “Діти”. Ділянка дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги

пішохідний перехід – ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки – шириною тротуарів чи узбіч.

1.32 “Пішохідний перехід”. Наближення до нерегульованого пішохідного переходу, позначеного відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою.

Попереджувальні знаки, за винятком знаків 1.4.1-1.4.3, 1.29-1.31.6, установлюються поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах – на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знаки встановлюються і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1.

Основні проблеми:

  • відсутність знаку 1.33. Всього встановлено 11 шт., з них 5 з порушенням. Знаки дуже старі і не відповідають нормам ДСТУ. Такі знаки повинні стояти навколо всіх учбових закладів (наприклад школа №7 повинно бути 4, в наявності 2)
  • пішохідні переходи  – при наявності розмітки відсутні знаки або не встановлений другий знак через дорогу.
  • відсутні знаки 1.32 (потребує додаткового вивчення, в населених пунктах — перед переходами, відстань видимості яких менша ніж 150 м.)

Готуємо акти обстеження за кожний  заклад окремо (схема, фото, відео, посилання на нормативи).

 

авто стоянка в школі