Безпечна дорога в школу

При проведенні круглого столу по безпеці руху ми просили звернути особливу увагу на безпеку дітей.  Особливо при пересуванні дітей  з дому до школи.

6.12.2018р. проводимо обстеження всіх учбових закладів Стрия на відповідність правилам дорожнього руху. Увага звертається на наявність знаку 1.33 “Діти”. (Ділянка дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги)  та наявність пішохідних переходів та їх обладнання (5.35.1-5.35.2 “Пішохідний перехід”. Знак 5.35.1 встановлюється праворуч від дороги на ближній межі переходу, а знак 5.35.2 – ліворуч від дороги на дальній межі переходу).

 Якщо у вас є сумніви що до безпеки вашої дитини коли вона іде до школи – надавайте свої зауваження, пропозиції, фото-відео матеріал на stryitur@gmail.com. Інформація буде оброблена і направлена в комісію по безпеці руху при Стрийській міській раді, відділ освіти, директорам учбових закладів, відділ поліції для прийняття адміністративних мір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.