Безпечна дорога в школу

При проведенні круглого столу по безпеці руху ми просили звернути особливу увагу на безпеку дітей.  Особливо при пересуванні дітей  з дому до школи.

6.12.2018р. проводимо обстеження всіх учбових закладів Стрия на відповідність правилам дорожнього руху. Увага звертається на наявність знаку 1.33 “Діти”. (Ділянка дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги)  та наявність пішохідних переходів та їх обладнання (5.35.1-5.35.2 “Пішохідний перехід”. Знак 5.35.1 встановлюється праворуч від дороги на ближній межі переходу, а знак 5.35.2 – ліворуч від дороги на дальній межі переходу).

 Якщо у вас є сумніви що до безпеки вашої дитини коли вона іде до школи – надавайте свої зауваження, пропозиції, фото-відео матеріал на stryitur@gmail.com. Інформація буде оброблена і направлена в комісію по безпеці руху при Стрийській міській раді, відділ освіти, директорам учбових закладів, відділ поліції для прийняття адміністративних мір.