Благодійна екскурсія містом Стриєм

10 серпня 2019 в місті Стрий, вперше відбулася благодійна костюмована екскурсія. 

Екскурсія почалася незвичайно — її ведучий прийшов в стародавньому убранні. Михайло Шмигельський передав ключ від міста Юрію Комарницькому і почалася мандрівка в стародавній Стрий.

Ми по новому подивилися на наші вулиці, будинки. Юрій звернув увагу на те, що ми в постійній суєті перестали звертати увагу. Тисячі раз проходили і не бачили.

Михайло Шмигельський доповнював екскурсію інформацією про свій успішний проєкт “Стрий місто магнолій”. 

Ми дивилися на мурали, почули про тих, хто це робив, узнали про нові плани.

Юрій дуже ретельно підготувався до екскурсії. Про такий формат ми казали вже кілька років, і тільки Юрій наважився це зробити першим.

Інформація була подана дуже цікаво: різні приклади, історії, спогади, легенди. Так, це не може 100 % відповідати, як це було. Тому сьогоднішня історія накладалася на минулу.

Костюм екскурсовода привертав увагу: зупинялися машини, виходили люди з магазинів, переходили з іншої сторони тротуару, щоб побачити це дійство.

Екскурсія закінчилася в Народному домі. Була проведена вікторина і переможці отримали призи.

Дякуємо Юрію Комарницькому, який своїм прикладом, своїми діями показує, що Стрий може і стане туристично привабливим містом.

Ідея Михайла Шмигельського. Організатори: М. Шмигельський, співорганізатор ТІЦ Стрий (О. Сікора).

Партнерами виступили: Dentex, ТІЦ (О.Сікора), Стрийський вернісаж (І. Сікора), БФ Рідня, ГО Молодь Стрийщини, сайт міста Стрия 245.ua, газета Фортуна, ТРК Лан, Стрий фм.

Всі фото

1 Trackback / Pingback

  1. Секрети успіху ТІЦ Дрогобича | ТІЦ Стрий

Leave a Reply

Your email address will not be published.