БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН КАРТИН ФОНДУ ГРОМАД “РІДНЯ”

11 серпня 2017 року в с.Підгірці, Палац Бруніцких, у рамках II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок відбувся благодійний аукціон картин фонду громад “Рідня”.

Картини були намальовані у рамках пленеру художників “Стрийська палітра” ім.Івана Хандона, який проводився у липні 2012 року в рамках I Фесту. І ось тепер ми виставили цей неоцінний капітал фонду громад “Рідня” на оглядини та для продажу із метою, щоб поповнити неподільний грошовий фонд (ендавмент) “Рідні”. Учасники Форуму кредитних спілок взяли активну участь. Саме місце розміщення картин, атмосфера, дух цих мурів надихав на спілкування, відкритість у цій особливій естетиці форм, світла і талановитих художніх роботах.

Джерело


Чи можна було обрати краще місце для аукціону картин, які були написані на пленері художників у рамках I-го Всесвітнього фестивалю кредитних спілок як палац Бруницьких у Підгірцях? Про кращий антураж для продажу полотен, що належать пензлю відомих художників України та були люб’язно надані кредитною спілкою “Вигода” годі було й мріяти. Масивні стіни, горді шпилі. віковічний платан у дворі палацу відтворювали атмосферу другої половини 19-го століття. Вистава, поставлена театром “Подих Мельпомени” за участі школи Бойового гопака “Заклята пані” перенесли нас в минуле та задали настрій для подальшого огляду картин.
Органічно виглядала наша наймолодша волонтерка Даринка, яка в образі середньовічної пані роздавала гостям цукерки з побажаннями, збираючи таким чином пожертви у фонд “Рідня”, гості ж милувались представленими полотнами.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.