Благодійний ярмарок в Стрию (фото-відео)

2 грудня 2017 у Стрию на Майдані Ринок відбудеться благодійний ярмарок. Кошти вилучені з ярмарку підуть на потреби АТО. Зима на носі і хлопці які, забезпечують Вам спокійне життя , можливість ситно і смачно поїсти та спати у теплих ліжках- мерзнуть Тому організатори ярмарку просять Вас не бути байдужими.

Якщо Ви вмієте малювати, вишивати, пекти, робити прикраси, як біжутерні так, і ялинкові не скупіться надайте Ваші роботи для продажу на ярмарку. Якщо Ви такі, як я і талантів особливих нема, не скупіться прийдіть і придбайте те що зроблять, спечуть, намалюють інші. Або ж просто складіть пожертву у скарбничку. Усі кошти будуть витрачені на потреби наших хлопців. Також ми з радістю передамо Ваші листи, малюнки, аплікації хлопцям. Тому якщо маєте що сказати тим хто нас захищає – пишіть листи. І пам’ятайте ті хто не годує свою армію буде годувати чужу.

Контактний номер 063 – 39 – 34 – 397 Оленка Бойків.

Джерело


Результат благодійного ярмарку:

За 3 години торгів зібрано 8214 грн та 5 коп.
Але це ще не все. Добра жіночка принесла хлопцям закрутки та крупи, які ми обов’язково передамо в зону АТО, щоб хлопцям було не лише тепло, а й смачно.

І для Ігора Арнаута, якому ми збирали на плитоноску, уже знайшовся меценат, який запропонував надати тактичні рукавиці та плитоноску безкоштовно.

Дякую, що ви всі відгукнулися. Радості нема меж. Разом ми сила і ми переможемо.

  Джерело.

Прямий ефір ч.1,      ч.2