Чому ми реалізуємо проект Стрий-безпечне місто

Чому ми реалізуємо проект «Стрий-безпечне місто» не зважаючи на коментарі, що ми нічого не зможемо поміняти. Ми робили і будемо робити все для безпеки наших мешканців.

Так. Ми розуміємо що у нас нема таких важелів, щоб зразу все змінити. Але…..

Наша робота дозволить захистити учасників дорожнього руху.

Коли трапляється дорожньо-транспортна пригода то складається протокол, малюється схема, робляться додаткові запити. А багато ДТП трапляються від того, що відсутні дорожні знаки (або вони пошкоджені),  нема розмітки або вона стерта, ями на дорогах, відкриті люки, освітлення  і ще багато іншого.

 І хто повинен за це нести відповідальність? Хто буде оплачувати лікування, відновлювати автомобілі. Іде пошук винних. Так. З водія вина не знімається. І якщо аварія сталася із-за відсутності (невідповідності) дорожніх знаків, то шукається відповідальна особа. А у нас закони дуже цікаво прописані. Там можна прочитати, що відкритий люк повинен бути закритий в продовж доби, з моменту ВИЯВЛЕННЯ, яму засипати в продовж тижня з моменту ВИЯВЛЕННЯ. І що посадова особа скаже: так, там відкритий люк і зараз ми його закриємо.

А якщо ви виявили відкритий люк, письмово повідомили відповідальну особу – то час пішов. І до цієї особи можна пред’являти претензії на відшкодування матеріальних збитків, тому що була бездіяльність особи і з її вини сталася трагедія. Вони можуть ігнорувати ваш запит місяць, рік, два. Час іде. Про небезпеку повідомлено, і комусь все одно прийдеться відповідати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.