Чому я відвідаю місто Стрий?! Тому що….

Напишіть одне – два речення, чому ви любите наш Стрий.
Найбільш вдалі пропозиції будуть використані в запрошенні і ви отримаєте від нас подарунок

Запрошуємо спонсорів допомогти з друком. Всі будуть бачити ваші лого на запрошенні, про це буде інформація на сайтах і всі ми будемо вдячні Вам за допомогу по розвитку проекту. Запрошення буде розповсюджуватися в Стрию та в інших містах через ТІЦ Стрий, громадські організації, туристичні організації і агенції, бази відпочинку, санаторії.

7 Comments

  1. Затишне і красива місто!На першу думку приходить відвідати музей “Верховина”,музей Ступана Бандери, Обаля, Ольги Бачинської. Дуже цікаво і моторошно в музеї “Репресованих сталінських часів”.Ласкаво просимо до Стрия!

  2. Тому що Стрий – це гарний старт, тому що місто знаходиться на перетині трас до всіх українських меккових міст: до Львова 67 км, до Івано-Франківська – 100 км., до Дрогобича – 40 хвилин, до Карпат – 2 години, до Чернівців – ніч, до кордону – 5 годин, до Києва – прямим потягом одну ніч.

  3. Тому що Стрий – це духовне місто. Можна відвідати католицький костел, греко-католицькі церкви, православний храм, музеї, садиби, меморіальний комплекс. Що приємно – до всього можна дістатися пішки.

  4. Тому що Стрий – це здорове місто, в якому п’ють Моршинську воду і відпочивають в мальовничих куточках Карпат. А в спеку можна просто піти на річку, яка з гір несе прозору, холодну воду і насолоджуватися відпочинком.

  5. Тому до Стрий – нова батьківщина моєї дитини.

  6. Тому що Стрий – це місто цікавої вишуканої архітектури та стилів різних епох. Тут є на що подивитися: старовинні фешенебельні фасади, балкончики і квіти, песики у вікнах і плющами на дверях, мощені вулиці і тротуари, завулками та вуличками.

1 Trackback / Pingback

  1. Чому я відвідаю місто Стрий?! Тому що…. | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Comments are closed.