День довкілля 2016

16 квітня 2016 року ми приймаємо участь в акції: «Відновлення та збереження парку – пам’ятки садово- паркового мистецтва 19 століття “Підгірцівський парк”».

Організатори: Підгірецька сільська рада, ГО ” Центр розвитку краю”.

Учасники: Національний лісотехнічний університет України, Стрийський коледж Львівського НАУ, Культурно-просвітницький центр ім. К. Макушинського польської громади м. Стрий, клуб Вело-Стрий та інші громадські організації та активні громадяни.

Програма заходу:

8:30 – 9:00 – збір учасників заходу, знайомство, реєстрація, інструктаж по техніки безпеки, правилам дорожнього руху, перевірка технічного стану велосипедів. м. Стрий, об’їзна дорога, ресторан Козацький двір, біля мосту на Моршин.
9:00 – 10:00 – переїзд до с. Підгірці. Рух самостійно, групами до 10 велосипедистів з відстанню між групами 100 метрів.
10:00 – початок заходу. Інструктаж від організаторів акції.
14:00 – 15:00– обід (Організатори казали, що буде військова польова кухня).
15:00 – 17:00 – екскурсії по селу, відвідування старовинної дерев’яної церкви, огляд палацу, самостійній від’їзд додому.

Технічне забезпечення: Вело-клуб забезпечує технічну підтримку роверистам на випадок поломок, проколу шин.
Медичне забезпечення: Вело-Клуб бере з собою групову медичну аптечку для надання необхідної до лікарняної допомоги на випадок травмування, падіння з велосипеда.

Кожен велосипедист повинен мати справний ровер, обладнаний згідно з правилами ПДР, мати індивідуальну медичну аптечку, інструменти, флягу з водою, ложку, кружку, тарілку для прийому їжі.

Бажано використовувати шлем. Діти до 14 років – тільки з батьками, які несуть за них відповідальність, діти від 14 до 18 років – письмовий дозвіл батьків на участь в заходах.

Ви можете також самостійно приймати участь в заходах та не приєднуватися до нашої групи.

 Як це проходило в 2015 році