Дитячий арт фестиваль «Світ, відкритий для дитини»

Дорогі друзі! Ось і розпочався перший літній дитячий арт фестиваль «Світ, відкритий для дитини»! До вашої уваги наступних чотири дня будуть працювати творчі майстерні,де проводитимуться майстер-класи різноманітної тематики.

Всі разом вони продемонструють дітям і їхнім батькам багатогранність та безмежність можливостей для розвитку, дадуть поштовх для розвитку творчого потенціалу дитини в різних сферах діяльності. Фестиваль спрямований на інтерактивне залучення дітей і підлітків усіх вікових груп, соціальних категорій та ступеню обдарованості до різних видів розвиваючої активності Наш фестиваль поєднає мистецтво, науку, інновації, літературу,музику, театр, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля. На декілька днів, з 28 травня по 1 червня, Народний дім перетвориться на гомінкий майданчик для творчості, пізнання і дитячого сміху, а діти вперше отримають можливість відчути себе господарями величного культурного простору, разом зі своїми батьками зануряться в атмосферу дружнього сімейного дозвілля, пізнавального відпочинку, отримання нових знань та досвіду.

Наш фестиваль «Світ, відкритий для дитини» має на меті наповнити життя дітей та дорослих позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.


Перш за все хочемо подякувати всім партнерам,меценатам,спікерам та учасникам фестивалю,які спільними зусиллями допомагали нам створити дітям свято. Той досвід,який ми здобули разом з дітьми під час підготовки, дуже цінний для нас всіх. Наш фестиваль,крім неформальної освіти для дітей та молоді створив чудові умови для діалогу-діалогу нашої громади. Пишаюсь тим,що Добрянська громада потужна людьми своїми та спроможна створити таке унікальне явище, як фестиваль. Спільними зусиллями ми зробили маленький крок до єдності заради майбутнього наших дітей. Віримо,що і наша Україна так зможе. Давайте вірити разом! Вірити в те,що наша країна сильна завдяки такої потужної єдності заради життя,яке продовжується в наших дітях!


Директор Народного дому с. Добряни Любов Костів.

Luba Kostiv

Наш ТІЦ Стрий був співорганізатором заходу та приймав активну участь. Ми представляли проект HandMade, презентували туристичну продукцію: карти, прапорці, горнятка, магніти та багато іншого.