Для майбутніх фахівців туристичної галузі Стрийщини презентували промоційні воркшопи «Край, що під крилом журавля»

З нагоди Всесвітнього дня туризму, сектор культури Стрийської РВА у співпраці з ГО « Туристичний Інформаційний Центр СТРИЙ» розпочав серію воркшопів, під час яких презентують інклюзивно-промоційний альманах «Край, що під крилом журавля».

Два дні поспіль презентували туристичний продукт для студентів спеціальності «Туризм» у Стрийському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування та ДНЗ «Вище професійне училище №8 м. Стрия».

Слід зазначити, що альманах видано з нагоди 30-ої річниці незалежності України та 345-ої річниці битви під Журавном і підписання Журавнівського перемир’я.

«Візією інклюзивно-промоційного альманаху «Край, що під крилом журавля» є популяризація історично-культурних цінностей нашого краю та цікавих туристичних локацій культурної спадщини на території трьох територіальних громад району – Журавненської, Гніздичівської та Жидачівської. Фішкою цього видання є комбінований друк двома видами шрифту- плоским шрифтом (українською і польською мовами) для зрячих і шрифтом Брайля для незрячих людей, а ще наповненість альманаху світлинами та аудіо гідом, що додадуть яскравості у відчуттях на дотик і на слух», – розповідає завідувачка сектору культури Стрийської РВА Іванна Шимків.

Видання здійснено за сприяння Стрийської районної державної адміністрації, Стрийської районної ради, Гніздичівської ТГ, ГО «Стрийської організації Генерації успішної дії», ГО «Рада Реформ», ГО «Центр Просвітництва Ініціативи Підприємництва ім. Миколая Рея польської громади Львівщини», ГО «Центр ім. Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия», ГО Туристично Інформаційного Центру (ТІЦ Стрий) та Молодіжної ради Стрийщини.

Джерело: Стрийська РДА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.