Етнологічний проект КЛАПТИК НАДІЇ.

Моя_історія_Незалежності до 30-ї річниці Незалежності України
❤️Це моя країна. Мій дім і дім моїх дітей і внуків. Моє серце та життя.❤️
🇺🇦З нагоди 30-ої річниці незалежності України спільно з однодумцями ЗАПУСКАЄМО НОВИЙ #Етнологічний_проект_КЛАПТИК_НАДІЇ.
Так, так ВИ правильно прочитали етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це проект який зародився і виріс із #тихої_акції_КЛАПТИК_НАДІЇ 🇺🇦
⁉️Чому етнологічний ? Адже слово і значення «етнологія» (етнос — народ, логос — наука, вчення) — це наука про пізнання народу, прогресу і цивілізації. Чому так назвали, бо з тихої акції «КЛАПТИК НАДІЇ» ВІДКРИЛИ нові ГОРИЗОНТИ для особистісного росту, для милосердя та для жертовної любові і УТВЕРДИЛИСЬ у думці, що українці ВМІЮТЬ ЄДНАТИСЬ, ВМІЮТЬ ДОПОМАГАТИ, ВМІЮТЬ РОЗВИВАТИ, ВМІЮТЬ ДЯКУВАТИ : МЕДИКАМ, ВІЙСЬКОВИМ, ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ СВЯЩЕНИКАМ, та КАПЕЛАНАМ і ЦІНУВАТИ ЖИТТЯ! МИ зрозуміли, що ВМІЄМО всі ВИПРОБУВАННЯ перетворювати на МОЖЛИВОСТІ !

‼️Перед Україною, як у 2020 р стояли, так і сьогодні, стоять ті ж самі виклики: ВІЙНА, ПАНДЕМІЯ, КРИЗА, виклик роз’єднання і непорозуміння та найгірше – ГІБРИДНА ВІЙНА запустила вірус байдужості до себе, до своєї землі, свого народу, своєї історії, до своєї пісні і колискової. І це на 30 –му році НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
‼️І ми зрозуміли, що НАСТАВ ЧАС не лише офірувати кошти у захисні окуляри, костюми і шити маски, а ЗНІМАТИ з очей, сердець і душ українців ці окуляри і маски байдужості та «панцир» комплексу меншовартості.
‼️НАСТАВ ЧАС реанімаційних заходів ТРЕБА ДІЯТИ і дослухатись до голосу інстинкту самозбереження українців, як народу- нації.
‼️І власне, етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це наша спроба реанімації – ПОРЯТУНКУ української самобутності , самоідентифікації та автентичності.
‼️Для мене особисто, як ініціаторки і співзасновниці проекту – етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це «взяти свій хрест і йти», а Біблія чітко каже СВІЙ ХРЕСТ, але хрест не з прикрощів, жалів і скорботи. Хрест із праці на благо й добро, на розвиток і самовдосконалення, на пізнання СВОЄЇ ІСТОРІЇ, на розірвання пуповини із так званим «старшим братом» , на отримання ВІЛЬНОГО КИСНЮ і ЗНАНЬ із українського космосу, історії, культурної спадщини, із традицій і звичаїв, що мають багатовікову і незнану історію.
‼️Етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це проект зцілення невідомою українською історією та красою, це промоція закритої у скринях спадщини, це воскресіння свого власного українського мікрокосмосу, а з ним і включення КОДУ УКРАЇНЦЯ.
‼️Етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це проект культурної дипломатії з унікальною можливістю стати важливим стратегічним інструментом іміджевої політики у світі.
⁉️Скажете, що культура – це не політика?
Відповім – що культура і є найбільшою політикою. Це проект, який допоможе стати БРОНЬОВАНИМ ТИЛОМ у час гібридної війни.
⁉️Скажете, що етнологічний проект «КЛАПТИК НАДІЇ» – це неможливий проект?
Відповім – це НАДВАЖЛИВИЙ і МОЖЛИВИЙ! Адже тиха акція «КЛАПТИК НАДІЇ» показала, що ВМОТИВОВАНЕ СЕРЦЕ НА ДОБРО та ЛЮБОВ творить СОЦІАЛЬНО- ГУМАНІТАРНУ ЄДНІСТЬ громади, а відтак і краю та УКРАЇНИ!
‼️ЗНАЮ, що є у цьому ураженому хворобою і розбурханому часі є ті хто вірує без обмежень в УКРАЇНУ і допоможе іншим закохатись у власну країну.
❤️ВІРЮ, що СПІЛЬНО зробимо багато і ОТРИМАЄМО ДІЄВУ МОЖЛИВІСТЬ внести свій КЛАПТИК у НАДІЮ, ДОБРО І УКРАЇНУ!
🙏Сьогодні Боже, хочу подякувати за ВИПРОБУВАННЯ, за ЧАС та за ЛЮДЕЙ із СПІЛЬНОТИ тихої акції «КЛАПТИК НАДІЇ»: волонтерам, жертводавцям, кур’єрам, швеям, кравцям, майстрам по ремонту машин, симпатикам і небайдужим!
Юрій Важний Валовін Марія Орест Михавків Орест Тиндик Ірина Тиндик Оксана Макар Ирина Сикора Oleksandr Sikora Julia Bojko Tatiana Bojko Галина Цуцуп Іванна Салдан Олексій Ігнатов Tanichka Maximova Денис Прокидянчик Maria Kukhar Mariya Grafova Marta Bilyk-andrusiv О.Михайло Зубкович Володимир Король Іван Гайванович Олічка Олічка Жанна Рижих Роман Журавський Микола Цап Еріка Ганжа Анжеліка Кашуба-Фрицька Наталія Антошів Михайло Алєксєєв Галина Дмитрук Галина Куляс Галина Гоменюк Svitlana Zborovska Svetlana Zbroy Nataliia Fedorchuk Natalia Ovcharuk Роман Козак Уляна Козак Ольга Пилипів Анастасія Боднар Юлія Стаднишин Alina Narynak Оленочка Макар Світлана Маркова Світлана Маркова Roman Lutsiv Оксана Бабанова Галина Лапчук Андрій Андрійчин Іван Пасічник
❤️ВСІ ВИ – НАЙКРАЩІ! ДЯКУЮ ВСІМ ВАМ!❤️

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.