Фестиваль «Свято по сусідські» в с.Добрівляни 1.10.17

ВІДПОВІДЬ НА СВІЙ ЛИСТ МИ НЕ ОТРИМАЛИ.
ТІЦ СТРИЙ ЗАПРОШЕННЯ ВІД СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НЕ ОТРИМАВ І ТОМУ УЧАСТІ НЕ ПРИЙМАЄ.
ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ОРГАНІЗАТОРІВ

Нашу організацію запросили в село Добрівляни на фестиваль, якій вже вдруге організовується мешканцями та громадською організацією «Село і люди»

Ми плануємо виставити свій намет з туристичною інформацією про Стрийщину, презентувати сувеніри, вироби ручної роботи, провести майстер-класи.

З молоддю проведемо вело-пробіг по селу, будемо вивчати правила дорожнього руху, відповідати на контрольні білети, проводити практичні заняття по безпечній їзді на велосипеді.

Велосипедистів – туристів запрошуємо прийняти участь у туристичній подорожі по селу Добрівляни. Ми побачимо нову і стару дерев’яну церкву, каплички, пам’ятники, озеро та інше.

В розробці маршрутів нам завжди допомагає відділ культури Стрийської РДА і особливо головний спеціаліст Ольга Боднар. Вони надають нам всю інформацію, яка є по цим територіям, допомагають організовувати різноманітні заходи на базі народних домів і бібліотек (керівник Галина Цуцуп) .


У зв’язку з не отриманням письмових відповідей від Стрийської РДА та Добрівлянської сільської ради по нашій участі в організації свята села, ТІЦ Стрий буде приймати участь як глядач. Ми за безпечне проведення свят і забезпечення роботи поліції, фельдшера, інших організаційних питань  для нас дуже важливо.

1 Trackback / Pingback

  1. Вивчення маршруту в районі сіл Добрівляни, Заплатин, Кавське, Вівня | ТІЦ Стрий

Comments are closed.