Форум “Туризм під час війни та після перемоги” (м.Дрогобич).

В місті Дрогобич 30.09.2022 р. відбувся форум, який організувала команда управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради

Мета форуму: підтримати колег з туристичної сфери, налагодити тіснішу співпрацю, а також визначити спільні вектори розвитку туризму в умовах війни та в умовах післявоєнного часу, враховуючи світовий контекст розвитку туризму.

Спікерами форуму були: голова Державного агенства розвитку туризму України – Мар’яна Олеськів, керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА – Наталя Табака, а також письменник, журналіст, громадський діяч, засновник медіа-проєкту Ukraїner – Богдан Логвиненко.

 Представники Туристично-інформаційних центрів підготували презентації  про свою роботу впродовж військового стану.

Форум відкрив міський голова Кучма Тарас Ярославович.

Радію, що такий форум відбувається у Дрогобичі. Туризм — це надзвичайно важлива справа, навіть у час війни. Завдяки цьому, ми можемо показувати, яке наше місто прекрасне з його величною архітектурою, давньою історією, визначними місцями та людьми. І власне люди відіграють тут велику роль. На екскурсоводах лежить велика відповідальність — правильно розповісти, показати та закцентувати на важливому. Бо всі знають про Бабин Яр, Освенцім, але мало хто знає про Тюрму на Стрийській, кого там катували та хто творив ці злочини. Тому нам важливо пам’ятати також і про ту частину туризму, яка творить історію нашого міста, — наголосив Тарас Кучма.

Після смачного обіду учасники пройшлися містом і відвідали основні туристичні локації.

Директор ТІЦ Стрий О.Сікора взяв участь у форумі. Ми представили патріотичні сувеніри, які ми розробляємо і виготовляємо.

Дякуємо організаторам за чудовий захід. Вперед до перемоги.

.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.