ГО Стрийська організація людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” – співпраця

Підписаний меморандум з ГО Стрийська організація людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” кличе нас на дії.

З головою організації Едуардом Поліщук обговорювали різні питання, але пріоритет співпраці є допомога в реалізації доступності послуг для людей з особливими потребами.

Один спільний проєкт “Корифеї на дотик” пройшов вже реєстрацію в Українському культурному фонді і ми чекаємо рішення комісії.

Зараз будемо працювати над двома проєктами. Перший — це за допомогою програми аудіо-гід дозволити людям з обмеженим зором вільніше пересуватися в нашому місті. Як він працює — коли ми входимо в зону, яку ми визначили на карті, по координатах GPS програма нас реєструє і включає аудіо-файл, який, наприклад каже, що ви знаходитеся біля магазину одяг за адресою…… Цей файл може також запускатися через QR код, який може зчитати телефон.

Другий проєкт вже вимагає фінансової допомоги від благодійників та небайдужих людей, влади та підприємців.

Люди з інвалідністю по зору обмежені в пересуванні, і ми подумали — а як їм дати крила, щоб вони відчули свіже повітря в лице, вийшли трохи дальше від своєї домівки. А вихід — це велоподорожі. У світі є багато прикладів, коли в тандемі такі люди подорожують світом.

Подивилися ціни — і в Едуарда трохи опустилися крила. Але я думаю, що ми зможемо допомогти цим людям і назбирати кошти на ці велотандеми.

Будемо звертатися до меценатів, велоспільнот, заробляти. Неможливого нічого нема. Коли обговоримо всі питання — відкриємо окремий рахунок і будемо працювати. Літом у них повинні вирости крила.

Чекаємо пропозицій, порад:

Едуард тел. 098 6647689,

Олександр тел. 067 5518335

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.