Головна

Туристичний Інформаційний Центр Стрия (ТІЦ Стрий) зареєстрований 13.05.2017 року, створений для людей, які потребують корисної інформації при подорожах та мандрівках як по Стрийщині, Львівщині, так і в межах цілої України. Також займаємось практичною організацією внутрішніх та в’їздних турів по Україні. Пропонуємо різноманітні пішохідні, велосипедні та автобусні екскурсії.

Для прийому туристських груп розроблено краєзнавчі програми, насичені цікавими екскурсіями, які знайомлять з історичними, релігійними, культурними пам’ятками Стрия, Галичини та інших регіонів України.

Багаторічний досвід туристичної діяльності також дає можливість розробити низку оригінальних захопливих маршрутів для активного туризму.

Для туристів розробляємо сувенірну продукцію (магніти, горнятка, прапорці на багато іншого). Створюємо туристичні карти, маршрути, друкуємо буклети, довідники, книги, відео кліпи.

Проводимо майстер класи по виготовленні оберегів, навчаємо бісероплетінню, технікі сутаж, канзащі. Надаємо різні послуги: розробка сайтів, прокат туристичного обладнання, організація ярмарок, фестивалів, вело пробігів і багато іншого. Повний перелік послуг дивитись тут.

Блог про нашу роботу.