Гора ПІКУЙ– це особливе місце.

За сприяння голови Стрийської районної ради Роман Козак сьогодні, саме 24 серпня 2020 р з найвищої точки Львівщини і основної вершини Вододільного хребта Карпат – гори Пікуй (1408 м) ГРОМАДА СТРИЙЩИНИ мала за честь ПРИВІТАТИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ , НАШУ КРАЇНУ – УКРАЇНУ, підняти СИНЬО-ЖОВТИЙ СТЯГ !

Горді тим , що Стрийщина представлена була потужною громадою; і Молодіжна рада Стрийщини, як основний організатор, і учні та вчителі 5-ої школи м.Стрия, директор Валовін Марія і студенти та майстри ВПУ № 34 , директор Олег Кизима,і партнери з військової частини , і ГО ЛК “Баннерет” м. Стрий, Oleg Zbyshko Solomaha , і директор НД м.Стрия Олександр Ілечко, і представники Дашавської, Стриганцівської, Завадівської, Сихівської, Дулібської громади. І вся ця дружня родина українців на чолі з отцем Іван Гайванович парохом сіл Нижнє і Верхнє Гусне Турківського району молилась за Україну, за український народ , СПІЛЬНО виконувала ГІМН держави та на висоті 1408 м підняла святая святих кожної держави – її прапор!

Кращого дарунку, як країні так і кожному з нас, годі було і придумати, адже кожен сьогодні вкладав у слова молитви самі сокровенні офіри – про МИР, про СПОКІЙ, про РОЗВИТОК, про ЩАСТЯ націй Богом даній землі. Кожен НАДІЄЮ своєю вкладає ВІРУ у СОБОРНІСТЬ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ , у її перетворення, а ключ до перетворення України знаходиться в ній самій. Нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе, бо Україна ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Гора ПІКУЙ– це особливе місце. Мабуть, по всій Україні не знайти подібного, адже все пронизане позитивною енергією КАРПАТ, та й ще силою води, бо це основна вершина Вододільного хребта Карпат.

Це місце духовної сили та відродження краю і УКРАЇНИ.
Хребет усіяний стрімкими скелями і вкритий прадавніми буковими пралісами. Зовсім поруч пролягав стародавній торговий шлях Руська Путь. Йдеш тим шляхом і розумієш,скільки віків до тебе тут ішли УКРАЇНЦІ і скільки, ще йтимуть після тебе.
Це МІСЦЕ ЄДНАННЯ ВІКІВ, ПОКОЛІНЬ, ІСТОРІЇ і ЧАСУ!
Особливий ЧАС , особливе МІСЦЕ, що очистили наші душі та наповнили наші серця дивом, яке віками живе у серці кожного українця , оцього невеличкого острівця непохитної віри та любові до живописних Карпат і природи рідної землі.
А внизу , у підніжжі гори, на подвір’ї отця Івана всіх чекав запашний куліш, якмй теж став сакральною стравою єдності поколінь українців.
Кілька фото Alina Narynak, та Анюта Хемій далі буде.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.