Громадська рада Львівської обласної державної адміністрації

Наші громадські організації ТІЦ Стрий та Еко-Турист стали членами Громадської при Львівській ОДА. Готуємо свої пропозиції по розвитку туристичного напрямку на Стрийщині.

Сьогодні, 7 травня 2019р., відбулися установчі збори громадської ради при Львівській ОДА. Під час засідання заслухали інформацію про діяльність попередньої громадської ради.

Участь в установчих зборах взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Я мав велику честь працювати з громадською радою двох скликань. Питання складу і кількості ради завжди було дискусійним, але досвід підказує, що ми не можемо штучно обмежувати кількість громадських організацій, які мають бажання делегувати своїх представників до громадської ради. Закликаю вас відстоювати таку позицію. Якщо майбутній голова облдержадміністрації захоче мати кишенькову громадську раду, то такий голова не потрібен Львівщині. Друге важливе питання – це формування складу громадської ради, ви повинні обрати голову і представників у вільній боротьбі, це важливо тому, що легітимізація громадської ради важлива для суспільства. Обрати комісії треба такі, які відповідатимуть тим галузях, що є в структурі самої облдержадміністрації. Ми мали двох достойних голів громадських рад. Кожному голові треба дати можливість працювати, допомогти та підтримувати, але не залишати тако без критики. Львівщина сьогодні – осередок громадянського суспільства, це презентація особливого краю. З нас починалася Помаранчева революція, Майдан, і всі інші державотворчі процеси. На вас дивитимуться з усіх куточків України. Однак, завжди будуть ті люди, які лобіюватимуть якісь інтереси, що суперечитимуть інтересам суспільства. Ваш статус та роль для того, щоб пильнувати інтереси громадськості та Львівщини. Наша область є особливою з точки зору вашої майбутньої співпраці з новопризначеним головою. Дійте в залежності від інтересів громади. Піддаватися спокусі фінансових інтересів не покращить роботи. Дякую громадській раді за роботу і бажаю нам спільних перемог”, – зазначив Олег Синютка.

Під час установчих зборів визначили кількісний склад та обрали членів громадської ради. Відтак, до громадської ради увійшли 277 членів.

Також створили робочу групу для напрацювання Положення громадської ради. Наступне засідання ради відбудеться 21 травня, на якому планують обрати голову громадської ради.

Джерело