Громадська рада при Стрийській районній державній адміністрації

Наші організацій ГО Еко-Турист та ТІЦ Стрий стали членами громадської ради.

10 травня 2019, відбулися Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з оновлення складу Громадської ради при Стрийській РДА. Під час засідання заслухали інформацію Юрія Комарницького про діяльність попередньої Громадської ради.

Участь в Установчих зборах взяли заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень та керівник апатату РДА Юрій Вільшинський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники

Оксана Мелень від імені голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького подякувала попередньому складу Громадської ради за активну роботу у вирішенні проблемних питань, які турбують мешканців Стрийщини, а також зачитала лист-подяку голови Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрія Болюбаша попередньому складу Громадської ради та її голові Юрію Комарницькому за плідну співпрацю. Оксана Мелень висловила впевненість, що наступні два роки оновлений склад Громадської ради буде також діяти в інтересах громади Стрийщини, успішно втілюючи у життя свої ідеї та пропозиції.

У свою чергу, голова Громадської ради  вручив для голови РДА Василя Зубрицького та голови районної ради Романа Козака подяки за дієву допомогу в реалізації планів та пропозицій Громадської ради, а також відзначив завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надію Пеленичку та активних членів ГР.

Під час Установчих зборів затвердили оновлений склад Громадської ради у кількості 12 членів.

Цього ж дня відбулося перше засідання новообраної ради, під час якого головою ради вдруге обрано Юрія Комарницького (ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»), його заступником – Святослава Сурму (Благодійний фонд «Фонд громад «Рідня») та секретарем – Олександра Сікору (ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия»).

Члени ради затвердили Положення про Громадську раду при Стрийській РДА із внесеними пропозиціями, Регламент Громадської ради та створили три комісії: з гуманітарних питань, промислово-господарських і військово-волонтерських.DSCN0213

Наступне засідання ради відбудеться 15 травня, на якому планують обговорити та затвердити план роботи на найближчий період.

Джерело