Інсталяція фільму Стрий.Легенда

В суботу 10-го жовтня 2020 р.  стриян потішили костюмованою ходою містом та ринком артисти фільму «Стрий. Легенда». Під час інсталяції на Майдані Ринок відбулась презентація новоствореного лялькового театру «Забавлянка» при стрийському Народному домі. Його демонстрували учні 5-ї школи під керівництвом директора Олександр Ілечко він же виконавець ролі короля у кінофільмі. Діти відворили сцени фільму у ляльковому форматі.

Лицарський клуб «Баннерет» (керівник Олег Соломаха) продемонстрували середньовічний поєдинок за даму серця.
Та головною подією дня стало нагородження переможців фотоконкурсу «Кадр за кадром» на приз глядацьких симпатій за звання народний Актор кінофільму «Стрий.Легенда».

В категорії Діти до 14 –т и років:
Третє місце з результаттом 1042 лайки посів Романа Мархоня
Другою стала Колодій Анастасія набравши 1377 фейсбук голосів
За переможця Юрія Процюка проголосувало 1914 фанатів.
У дорослих 3-ю стала Кулик Надя з результатом 669 лайків.
Поступившись буквально десятком голосів Зоряна Кіндратишин отримала 2-й приз за 1425 лайків.
Ну і тріумфував в цей день Юрій Важний за якого підписались 1537 інтернет друзів.

Були відзначені творці пісень та музики до кінофільму: Анна Хемій, Зоряна Кіндратишин, Олександр Ілечко. Журі від себе вручило призи Ользі Березі та дуету Миколі Назаренку та Софії Кулик.

Привітати переможців прийшов кандидат на посаду міського голови Стрия пан Роман Козак. До речі він першим надав підтримку творчому колективу для реалізації кінопроекту. Засвідчили свою увагу до митців кандидати в депутати до Стрийської міської ради від партії УДАР – Олег Кизима (директор ВПУ №34) та Ольга Боднар (голова Ради реформ Стрийського району). Студентка Стрийського коледжу Світлана Маркова побажала переможцям творчих злетів і вручила Галині Дмитрук пам’ятні подарунки.

Крім того Фотозірки отримали:
Сертифікати від студії музичного розвитку «Гумель-kids” (керівник Ірина Кецик)
Сертифікати на вхід у дитячий розважальний центр Stryi Smile Сертифікати на макіяж від знаного візажиста постійного партнера фільму Галини Богдан-Мущинка
Сертифікат на фотосесію від Лесі Коник
Сертифікати на стрижку та манікюр-забезпечила перукарня Лілія (керівник Шоп’як Світлана)
Сертифікати поласувати піцою у модному кафе Носоріг та сертифікат на романтичну вечерю на двох у ресторані Куркульє надав Олег Новіков

Можливість відсвяткувати перемогу у дорослому фотозмаганні забезпечив Роман Козак вручивши сертифікати – запрошення на романтичні вечері у ресторан «Козак»

Керівник ТІЦ Стрий Oleksandr Sikora подарував переможцям кружки з їх фотографіями.

І на завершення свята вся дітвора, яка знімалась у фільму досхочу накаталась на атракціонах, які організував підприємець Ведерніков.

Події фільму «Стрий. Легенда» переносять нас в історичні часи середини 14 ст. – епоху володаря королівства Руського – Юрія Болеслава. Часи заснування міста Стрия. Фільм про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, яка закинула його на Галичину, який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність. Ну і звичайно чарівна квітка магнолія, яка надає нашому герою сили і впевненості.

Родзинкою фільму є те, що в головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Львівщини та Стрийщини:
3-х разові чемпіони світу з бальних танців – Давид Комарницький, Ангеліна Черковська

Актори Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької: Мар’яна Мазур, Віталій Загорбеньський, Наталя Дитюк, Наталя Курильців. Львiвського академiчного обласного музично-драматичного театру iм. Юрiя Дрогобича: Іван Гарасимчук, Катерина Король, Наталя Рибалкіна, Андрій Юркевич
Чемпіон України зі спортивного запам’ятовування: Гордій Остапович

В ролях:  Олег Саламаха, Назар Шмігельський, Ольга Береза, Зоряна Кіндратишин, Олександр Ілечко, Софія Кулик
Музика: гурт «Фолькнери» «Львівські Маністрелі», Роман Никифорів, Голос-Ростислав Кушина
Режисер фільму – Олександр Король (головний режисер Львiвського академiчного обласного музично-драматичного театру iм. Юрiя Дрогобича)
Зйомка: студія «WestArt” – Дмитро Кошлань.
Фільм знімається в підтримку проекту Михайла Шмігельського «Стрий місто магнолій»
Організатор: Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»

Партнери: ЛОДА, Стрийська міська влада, Стрийська районна рада, Моршинська влада, Сколівська влада, Буська влада, Дрогобицька влада, Львiвський академiчний обласний музично-драматичний театр iм. Юрiя Дрогобич, Львівський оперний театр, Львівський театр ім. М. Заньковецької, студія «WestArt”, ТО «Арт-Простір», БФ «Рідня», ГО ТІЦ «Стрий», ГО «Молодь Стрийщини», ГО «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИЙ ТА КОМУНІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР», Рада реформ Стрийського району, Лицарський клуб «Баннерет», Молодіжна рада реформ, пп Ігор Сурмик, ВПУ № 8, 34, 35, Стрийське художнє училище, Національний заповідник «Тустань», Славська ОТГ, Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа», відпочинковий комплекс «Козацький Двір», ДЕРЖАВНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК “НАГУЄВИЧІ”, Ресторан «Козак», Державний історико-культурний заповідник «Тустань»
Меценати: Олег Канівець, пп Ігор Сурмик, Роман Козак, Мирослав Карпінський, Василь Ведерніков

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ: ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО «ЗАХІД-НЕТ», газета «Фортуна», газета «Гомін волі», газета « Рідне поле», радіо «Голос Стрия», «Фішка», Портал «Гуру», ТРК «Лан», Радіо «Стрий ФМ», радіо «Фреш ФМ» «Твоє радіо

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.