Історично-пошуковий клуб «СКРИЖАЛІ»

Яка глибинна народна мудрість «Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – вирощує молоде покоління». І саме сьогодні, у день величного свята Введення у храм Пресвятої Богородиці ми думали «на 100 років».

У святая святих національного духу Стрийщини, у музеї-садибі С.Бандери с. Воля Задеревацька нам випала велика честь привести до присяги звитяжців історично-пошукового клубу «СКРИЖАЛІ».

Велика Ліна сказала: «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина», а сьогодні нас всіх огорнуло велике відчуття ЄДНОСТІ, відчуття частини великого народу, бо ті стіни музею «бачили» багато, кожна річ у садибі додавала впевненості і національного духу.

З уст кожного звитяжці звучало: «Присягаю відстоювати споконвічні цінності українського народу: духовність, патріотизм, любов до Бога, любов до людини i всього живого, шанувати батьків, сприяти вихованню молоді. Зобов’язуюсь усіма своїми справами утверджувати незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки звитяжця клубу в інтересах розвитку держави, підносити авторитет України у світі.». А в цей час з вулиці линули слова молитви із церкви в, якій правив колись капелан Андрій Бандера.

Це неймовірні відчуття – єдності духу – це молитва і слова присяги. Свята правда – БОГ і Україна! Горді, що цілісності і важливості присяги додало слово голови Стрийської районної ради Роман Козак

Адже це саме той чоловік, що стояв у «колиски» створення ІПК «СКРИЖАЛІ». Це саме, той чоловік, що підтримав і словом, і ділом.

Дякуємо бійцям ДУКу “Правий сектор”, директору музею, громадським діячам та благодійникам за слово, що додавало утвердження у правильності події, а особливо у сьогоднішній складний час.

Прийшов саме той час, коли слова Джона Кенеді є актуальними, як ніколи:

«Не думайте, що ваша країна може зробити для вас, думайте, що ви можете зробити для вашої країни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.