Карпатський фестиваль-ярмарок «СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, Осінь Перемог 2022»

28-30 жовтня на майдані Ринок у Стрию відбувся традиційний благодійний Великий Карпатський фестиваль-ярмарок «СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, Осінь Перемог 2022».
🫒Цього разу ярмарок зібрав усіх, кому не байдужа доля країни, стрияни та гості міста могли не лише придбати еко-продукцію, сувеніри, різноманітні прикраси карпатських умільців, посмакувати гарячі страви від кращих кухарів регіону, а також долучитися до благодійності.
Адже кошти, зібрані на різноманітних акціях та аукціонах, будуть використані на вкрай важливі потреби наших захисників та допомогу дітям ВПО.
В програмі фестивалю-ярмарки були музичні дарунки від талановитих стриян Ірини Кецик, Михайла Слободи, Олександра Ілечка, Творчої студії «МЯВ» та чудовий благодійний концерт від “Lemberg TV”, показові виступи лицарського клубу «Баннерет», дитяче свято від Молодіжного Банку Ініціатив і Студії музичного розвитку, дитячої творчості та дозвілля “Гумель Kids». Серед гостей фестивалю розігрувалась також благодійна ярмаркова лотерея.
Організаторами дійства виступили: Кооператив здорового харчування «Віра», Фонд громад «Рідня», Агенція Регіонального Розвитку «Перспектива Стрийщини» та Кредитна спілка «Вигода».
.

Туристичний центр Стрия представляв сувенірну продукцію про наш край.

Окремою експозицією був куток патріотичної продукції: прапори, прапорці, сумки, рюкзаки, стрічки, горнята та інше.
Ця продукція роздавалася безкоштовно воїнам ЗСУ.
За весь час в зону бойових дій передано більше тисячі виробів патріотичного напряму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.