Кастинг на зйомки фільму 27.07.2020

27 липня о 15.00 у Народному Домі – другий етап відбору для зйомок в масових сценах. Результати кастингу будуть надіслані конкурсантам 28 липня після перегляду – режисером. Після доопрацювання сценарію фільм отримав остаточну назву «Стрий. Легенда». Це чудова нагода для талановитих стриян долучитись до унікального проекту. (Реєстрація на кастинг тут…….)

Події фільма переносять нас в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия. Фільм про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, яка закинула його на Галичину, який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, пристрасть і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність. Ну і звичайно магнолія, яка надає нашому герою сили і впевненості.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 29 липня по 25 вересня 2020 р.. Початок зйомок фільму – 29 липня на території фортеці Тустані. Там будуть відзніматись в основному батальні масштабні сцени. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен. Зйомки також проходитимуть на березі р. Стрий, в м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче Стрийського району, Олеському замку. Родзинкою фільма є те що В головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини. Ідея цього –ми всі разом , самі робимо і творимо сучасну історію міста і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Режисер фільму –Олександр Король. Знімає студія «WestArt”. Це буде народний фільм. Для його реалізації ми плануємо збирати як то кажуть з миру по-нитці. Адже бюджет фільма 840 тис. грн.. І першими нам надав допомогу Благодійний фонд «Рідня» виділив- 10 000 тис. грн. Стрийська міська рада і відділ культури (Богдан Бойко) допомогає з транспортом, костюмами і музичним оформленням). Отож користуючись нагодою я прошу всіх зробити по-можливості посильний внесок для реалізації цього народного проекту на рахунок Р/Р 2600401606506, ЗКПО 34903550,,ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФОТ325365, Громадська організація Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»: з поміткою пожертва фільму «Стрий. Легенда».

Фільм прославляє наш край, наше славне квітуче місто, його тисячолітню захоплюючу історію, працьовитих та патріотичних мешканців. Він дозволить гідно представляти наш край на теренах України та світу. Сприятиме розвитку туризму та культури в регіоні.

Автор проекту та організатор: Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»

Партнери: ЛОДА, Стрийська міська та районна влада, Сколівська влада, Славська ОТГ, Дрогобицький драматичний театр ім. Ю, Дрогобича, Львівський театр ім.. М. Заньковецької, студія «WestArt”, ТО «Аколада», ТО «Арт-Простір», БФ «Рідня», ГО ТІЦ «Стрий», ГО «Молодь Стрийщини», Молодіжний банк ініціатив, ГО «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИЙ ТА КОМУНІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР», Рада реформ Стрийського району, Лицарський клуб «Баннерет», Молодіжна рада реформ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ : ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО «ЗАХІД-НЕТ», газета «Фортуна», газета «Гомін волі», газета « Рідне поле», радіо «Голос Стрия», «Фішка», Портал «Гуру», ТРК «Лан»

 

Список артистів

 1. Левко Бебешко-
 2. Кумечко Уляна-
 3. Шмигельський Михайло
 4. Ліда Бебешко-
 5. Олексій Боровницький-
 6. Целюх Степан- артист
 7. Микола Назаренко-
 8. Кіндратишин Зоряна-
 9. Ілечко Олександр-
 10. Олег Соломаха-
 11. Гордій Остапович-
 12. Ольга Боднар-
 13. Загорбельський Віталій
 14. Столярський Микола
 15. Сікора Олександр-
 16. Іра Сікора-
 17. Марина Тутова-
 18. Андрій Юркевич-
 19. Оля Береза –
 20. Русин Ірина

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.