Крос-кантрі Кубок Козацького Двору ІІІ 14.10.2018

Вот і провели ми ІІІ Кубок козацького Двору з крос-кантрі, кожного року ми покращуємо трасу та до нас приїжджають велосипедисти з різних міст (Львів, Миколаїв, Івано-Франківськ, Мукачево, Долина, Солонка, Борислав, Болехів, Дрогобич, Самбір), в подальшому плануємо покращувати трасу та проводити змагання з крос-кантрі виходячи на всеукраїнський та міжнародний рівень.

Дякуючи спонсорам які допомогли, надіємось на подальше співпрацю. PARK HALL Apartments, Kozatskiy Dvir, Кебаб Бро, Кава Від Стрийка, Веломагазин MtbStock – “Ідеальний для тебе”, Спортпанорама, МУККО молочна ферма прикарпаття, АвтоМайстер, майстерня друку Grim, БУЛОЧКА Їжачок, ВізаєрТур, МобілСервіс… а за фото окрема подяка Oleg Lytvyn.

Фотоальбом

Джерело


Ось і пройшли змагання на кубок Козацького Двору ІІІ, змагання були проведенні на рівень або два вищє ніж минулі роки і наша громадська організація “ВЕЛОСТРИЙКИ” поставила досить високо планку для себе на майбутнє, дякуючи спонсорам PARK HALL Apartments , Kozatskiy Dvir , Кебаб Бро , Кава Від Стрийка , Веломагазин MtbStock – “Ідеальний для тебе” , Спортпанорама , МУККО молочна ферма прикарпаття , АвтоМайстер, майстерня друку Grim , БУЛОЧКА ,Їжачок , ВізаєрТур , МобілСервіс.

Від себе можу сказати що мені дуже сподобалась організація (можливо комусь несподобалось, то вибачайте, скільки людей стільки ж думок) траса досить технічна і не на хвилину не давала розслабитись, здається 15км (5 кругів по 3км для еліти в яку мене записали) то мало, але насправді кожен километр приходилось відпрацьовувати на максимумі, багато технічних елементів і навіть троха небезпечних.
окрема подяка фотографам Oleg Lytvyn і Ростислав Чайка за наданні фотографіі також дякую гостям які приїхали на змагання з інших міст.
P.S. одне мені несподобалось що Стриян було мало на змаганнях, ходиш по місту – багато людей їздять на крутих велосипедах, а приходиться до діла а в Еліті навіть нема кому достойно виступити за своє місто…

Джерело


Велика подяка організаторам ГО «Вело Стрийки» за бомбезно проведені велоперегони з крос кантрі на кубок ресторанного комплексу «Козацький двір-3» в День Українського козацтва. Все було бездоганно. Біля 100 учасників з 4-х областей України віком від 11 до 55 років. Драйвова траса, ретельна підготовка, продумані всі деталі і навіть чудова осіння погода додавала учасникам наснаги і незабутніх вражень від змагань. В цей день тріумфували наші гості з Мукачево. Саме вони вибороли найбільше нагород у різних категоріях і викупали всіх у бризгах шампанського. А на завершення смачнезний бограч від «Козацького двору». Переконаний що такі змагання ефективно сприяють реалізації програм по розвитку велоруху спорту та туризму на Стрийщині.

Джерело


Громадська організація СтрийРоверСіті, через бенефіціара ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия забезпечила учасників крос-кантрі столами, наметом і гучномовцем. Ці засоби були придбані в рамках проекту “Обласний велодень по-Стрийськи”, на який було виділено 5000 грн. Благодійним фондом “Фонд громад Рідня”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.