Круглий стіл “Спорт у Стрийському районі – 2021”

Відбувся круглий стіл на тему «Спорт у Стрийському районі-2021»

12 березня 2021 року, відбувся круглий стіл на тему «Спорт у Стрийському районі-2021» за ініціативи заступників голови Стрийської районної ради Михайла Галущака та Юрія Вінярського.

Участь у заході також взяли: відповідальні за розвиток спорту у громадах, спортивні та громадські організації, які діють на території району.

Присутні обговорили Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту у Стрийському районі на 2021 рік.

Вирішили виділити кошти на розвиток  футболу/фут залу – 60 тис.грн., волейболу – 20 тис.грн., шахів/шашок – 20 тис.грн., важкої атлетики – 30 тис.грн. Та інших видів спорту – 70 тис.грн.

Заступник голови Стрийської районної ради Михайло Галущак, наголосив що головне завдання – залучити до занять дитячо-юнацького спорту якомога більшу частину дітей, відбір найобдарованіших із них та створення умов для максимальної реалізації їхніх здібностей. Адже ніщо інше, ніж високі спортивні досягнення українських спортсменів, формують у громадян почуття гордості за свою країну, сприяють підвищенню авторитету держави  в світі. Ми будем робити все, щоб спорт в Стрийському районі розвивався.

 


В круглому столі взяв участь голова ТІЦ Стрий Олександр Сікора.

Ми запропонували інформаційну підтримку таких заходів, долучення групи підтримки, яка може приїхати на велосипедах і долучитися до організації як волонтери.

Також ми запропонували створити загальник календар спортивних подій Стрийщини.

п.Михайло Галущак (заступник голови районної ради) обіцяв підтримку заходам, які ми будемо організовувати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.