Люди з туристичної галузі Львівщини, які наближають нашу Перемогу.

Управління туризму та курортів Львівської ОВА продовжує серію публікацій про людей з туристичної галузі Львівщини, які наближають нашу Перемогу.
.
🇺🇦Екскурсовод Петро Мацук у туристичній галузі з 2006 року. Його особливістю є проведення екскурсій Львовом у батярському стилі. Коли розпочалась війна, чоловік добровольцем пішов до військкомату, а другого березня на нього офіційно оформили наказ.
.
«Моєю головною мотивацією є захист України, тому що на кону стоїть існування нації, існування українського народу», – наголошує Петро Мацук. Чоловік каже, що зараз в умовах бойових дій не перебуває. Його щоденна служба виглядає приблизно так: підйом, шикування, поставлення та виконання завдань, обід, знову завдання, сон, потім, зазвичай, іде чергування. Військовослужбовець зазначає, що його теперішнє життя дуже відрізняється від цивільного.
«У мене в підрозділі хлопці різного віку, але усі вмотивовані. Частина з них вже була відправлена на передову. Одного побратима ми вже поховали. Ще один захисник повернувся на лікування після контузії. Він не пам‘ятає, як мене звати, знає лише мій позивний», – розповідає Петро Мацук, якому 52 роки.
Після Перемоги Петро Мацук планує знову подорожувати. Каже, що то буде з болем у серці, оскільки наші міста зазнали значних бомбардувань.
.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.