МАЛЮВАТИ КАРТИНИ РУКАМИ НЕ МОЖНА, ЛИШЕ СЕРЦЕМ, ЩО Б’Є У ДУШІ

26 жовтня 2022 р. з нагоди #Міжнародного_дня_художника, дня народження Національної спілки художників України та в рамках мистецького проекту культурної дипломатії «#Kraft_СтуДІЯ «#Вальори»» відбулась робоча зустріч із Ігор Єремович Мельник , членом Національної спілки художників України.
.

‼️Сьогоднішня Героїчна війна нам диктує нові реалії і сьогодні перед нами стоїть надважливе питання – це трансляція культурної і мистецької ідентичності у світовому інформаційному просторі. Адже війна триває на всіх фронтах!
‼️Тішить, що люди мистецтва вміють тримати фронт, вміють доводити світу, що ми нація НЕЗЛАМНИХ.
‼️Сьогоднішня наша зустріч у майстерні мега крутого і мега талановитого художника #Ігоря_Мельника ще раз нас переконала, що Україна – то країна з глибокими та древніми історично –культурними коріннями і новими перспективними баченнями віднови та відбудови.
.
🙏Дякуємо за екскурсію територією Стрийське вище художнє професійне училище та за краплину живої водиці із криниці українського художнього всесвіту.
🙏Дякуємо за життєдайну потугу і силу мистецтва.
.
‼️Розуміємо, що НАСТАВ ЧАС ДІЯТИ і дослухатись один до одного і цінувати працю один одного та творити спроможну спільноту.
‼️І найголовніше дякуємо за окресленння спільних планів у мистецькому проекті культурної дипломатії «Kraft-СтуДІЯ «Вальори»»
.
‼️🇺🇦ТРИМАЄМО СТРІЙ УКРАЇНСТВА РАЗОМ🇺🇦‼️
🍁 Для довідки🍁:
👉 Крафт – це ремесло, майстерня.
👉Вальори – галицьке слово, що означає тони і півтони барвистості.
🙏Дякуємо за світлини Oleksandr Sikora 🙏

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.