Меморандум про співпрацю у реалізації стратегічного проекту «Відновлення та збереження історично-культурної спадщини гетьмана України 1657–1659рр Івана Виговського»

2 лютого 2021 року підписано Меморандум про співпрацю у реалізації стратегічного проекту «Відновлення та збереження історично-культурної спадщини гетьмана України 1657–1659рр Івана Виговського» між державними органами влади України, громадськими організаціями та ЗМІ, а саме:

 Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко
 Голова Жидачівської РДА. заступник голови комісії з реорганізації Сколівської, Жидачівської та Миколаївської райдержадміністрацій, що припиняються шляхом приєднання до Стрийської райдержадміністрації Maria Huchko
 Голова Гніздичівської селищної ради І. Матківський
 Т. в. о . начальника відділу культури Стрийської РДА О.Боднар
 Президент Благодійного фонду музею – меморіалу гетьмана України Івана Виговського С. Ревуцький
 Завідувач музею – меморіалу гетьмана України Івана Виговського С. Ревуцький
 Завідувач «Музею історії та мистецтва Жидачівщини» – філії Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького. С. Ревуцький
 Керівник ГО «Рада – Реформ» О. Боднар
 Директор ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Oleksandr Sikora
 Директор ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» Роман Журавський
 Директор Народного часопису ТОВ “Рідне поле” Галина Дмитрук
 Голова «Стрийської організації Генерація успішної дії» Едуард Полищук

Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль підписантів щодо пріоритетності державної політики у сфері відновлення і збереження національної пам’яті українського народу та збереження історико-культурної та архітектурної спадщини гетьмана України 1657–1659 рр. Івана Виговського, а також забезпечення партнерської співпраці органів державної влади та громадянського суспільства України задля підвищення їхньої впливовості в ім’я розвитку краю та європейської інтеграції України.

Після підписання Меморандуми мали можливість насолодитись спогляданням спадщини гетьмана України 1657–1659рр Івана Виговського у музею – меморіалі гетьмана України Івана Виговського у с.Руда та «Музеї історії та мистецтва Жидачівщини» – філії Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького.

1 Trackback / Pingback

  1. Медична реформа в Стрию – зустріч з депутатом | ТІЦ Стрий

Leave a Reply

Your email address will not be published.