Ми мали честь вітати «ВОДОграй» з 50- літнім ювілеєм і саме у школі мистецтв с.Лисятичі

Воістину сьогодні музично-прекрасний день:саме сьогодні у Міжнародний день музики ми мали за честь презентувати кліп «ВОДОграЙ»!

Ми мали честь вітати «ВОДОграй» з 50- літнім ювілеєм і саме у школі мистецтв с.Лисятичі, з тої Альма-матер, що «сотворила» бандуристок сестер Олесю і Віру Кулеш, з тої музичної святині, що у мінливому сьогоденні дарує і формує ДУХ УКРАЇНЦЯ, а- це та основа, на якій стоїть український світ.

Сказати, що ми хвилювались – це нічого не сказати, ми ішли на сповідь до творців радості і світла, до вчителів, але мушу сказати, що хвилювались і вчителі за «працю» своїх випускників і молодих вчителів. Ці хвилювання спонукали відразу ж об’єднатись в вихорі емоцій і у безмежній любові до краю та до музики.

З почуттям вдячності і радості педагогічний колектив слухав слова подяки і вітання в переддень дня Вчителя від голови Стрийської районної ради Роман Козак

Крім вітальних слів у сьогоднішній святковий день мала честь передати Почесні грамоти від Романа Васильовича і для директора Петро Шабан і для викладацького складу – за самовіддану працю на музично- вчительській ниві!

І ось настав, той довгоочікуваний час демонстрації кліпу….зал завмер у передчутті …і лише хвилюючий вдих тата сестер Кулеш було чутно…

Це треба було відчути, пережити і пропустити крізь серце – радість і гордість, захоплення і подяка та сльози вдячності.

А це вартує багато! Ми зрозуміли, що робимо правильну і потрібну справу! Ми творимо промоцію і краю, і музики, і вчителя, бо вчителем Україна стоїть.

Мали за честь почути вчительку дівчат-бандуристок Наталю  Курилишин Сиротюк Омеляну та переглянути світлини, ще з зовсім маленькими сестрами Кулешами.

Дякую, школо, що так емоційно і велично сприйняла нашу промоцій ну працю.

Дякую Оля Калин за теплі слова і вітання – ти справжня.

Дякую Петро Васильовичу за активну і партнерську працю у двох прекрасних україномовних продуктах «Стрийських магнолій цвіт» і «ВОДОграй».

Головний меседж – «Твори і слухай українське! Автор проекту і режисер – Ольга Боднар  Асистент проекту Галина Дмитрук

ДЯКУЄМО ПОСТІЙНИМ І СПРАВЖНІМ ПАТРНЕРАМ ПРОЕКТУ, що творять красу!

Lesya Pitsyr головний стиліст, Стрийському вищому художньому професійному училищу: Галя Богдан (Галина Богдан-Мущинка) – головний візажист, викладач та студенти 3-го курсу за професією “Візажист-стиліст”- Дана Романишин, Юлія Суховерська ,Марія Мєрчук, Косюра Анна Баглай Уляна Ігорівна 3 курс(візажист)

Ігнатів Марія І 3 курс(візажист) Мєрчук Марія 3 курс(візажист) Білик Оля 3 курс(перукар) Гурч Ілона 3 курс(перукар) Мацюняк Мар’яна Олегівна3 курс(перукар) Флишко Ірина Степанівна 3 курс (перукар) ТА візажистУ: Мар’яна Пасека Костюмер – Анюта Хемій Намиста – Albina Bijou

Дякуємо партнерам З ОБ’ЄКТИВАМИ : Фото Галя Печко Marina Retouch Doplatiuk

Зйомки здійснює студія “WestArt”.

ДЯКУЄМО Василь Козак за сприяння у зйомках кліпу!

ДЯКУЮ ПАРТНЕРАМ : Ресторану “Козак & R” Моршин, Уляна Гулядик ТІЦ Oleksandr Sikora, Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Yuri Komarnitski , Фундації розвитку «Брама Карпат» Роман Журавський школі мистецтв с.Лисятичі, Петро Шаба , Моршинська школа мистецтв, Ростислав Фединець

ДЯКУЮ, що СПІЛЬНО кожним проектом доводимо, що ВИПРОБУВАННЯ можна перетворити на МОЖЛИВОСТІ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.