Міжнародний проект на підтримку всенародної ініціативи «Велотур за Мир і Єднання»

Маршрут : Україна, Польща, Німеччина-Ош (Франція)- Австрія, Венгрія, Чехія, Словаччина- Україна.
Старт 6 липня- Фініш 18 липня  2016 року.
Організатор : ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр

 Якщо ти за мир і єдність України- став лайк підтримки.

   Ми, прості люди, хочемо об’єднати зусилля народів, щоб дати поштовх руху за припинення будь-яких військових дій на території України, відновленню непорушного миру та єдності  в країні. На владно-державному рівні питання припинення війни і встановлення миру не вирішується ефективно. Складається враження, що ця війна вигідна багатьом чиновникам з різних сторін. Схоже, що вони паразитують на всенародному горі, отримують політичний піар.

Виходячи з цього ми, представники всієї України та світу, починаємо ініціативу народної дипломатії. І одним з її дієвих кроком є організація  міжнародного агітаційного  «Велотуру за Мир і Єднання»,  який проїде територією Європи, з тим щоб донести до всіх народів і влади ідею припинення війни, встановлення миру і відновлення єдності в Україні.

Ніхто з нас не має права стояти осторонь, бути байдужим до цієї проблеми,

бо війна рано чи пізно прийде до кожного в його будинок.

Ми звертаємося до народу України і народів світу підтримати нашу ініціативу.

Додаткова інформація:

      У велотурі зголосилося прийняти участь  понад 300 учасників: активісти, представники громадсько-спортивних та туристичних організацій  з різних регіонів України. По ходу маршруту на певних відрізках і в містах до велотуру будуть долучатися  активісти – поборники за мир.

Під час зустрічей у містах учасники велотуру зустрінyться з владою, громадськими організаціями, народом: будуть поширювати ідею миру та єдності , збирати підписи в підтримку цих цінностей.

Планується повноцінно озвучити і поширити цю ідею 8-го липня на відкритті велозмаганнь «Тур де Франс», 10-го липня під час проведення  фіналу чемпіонату Європи з футболу, та найголовніше на  Європейському  велофорумі, який проходитеме 8-16 липня 2016 року в м. Ош (Франція). (На велофорумі будуть присутні 2 000 делегатів з усіх країн Європи і заплановано 12  різноманітних спільних заходів за участю українських активістів.)

  1. Під час велотуру буде проводитись фото та відеофіксація всіх подій з щоденним звітом у відповідних групах в соцмережах. По завершенню  проекту заплановано випуск фільму, книжки – довідника з інформацією про подію, зустрічі в  містах побратимах , партнерів , тощо…
  2. Подія на різних етапах реалізації буде постійно висвітлюватись в ЗМІ та Інтернеті.

Запрошуємо до співпраці. Станемо разом пліч-о-пліч у боротьбі за Мир та Єдність. 

     Просимо всіх небайдужих до долі України підтримати цей необхідний захід. Надати посильну допомогу для реалізації важливого  проекту.  На сьогоднійшній день учасники вже зібрали та вклали понад 348 000 грн. (12.000 євро) власних коштів на реалізацію цієї важливої місії. Але цього недостатньо. Адже для повноцінної реалізації проекту потрібно 1 102 000 грн. (38.000 євро). Кошти необхідні на  автобуси технічного супроводу, агітаційний матеріал, фото-відеофіксація, прапори,  футболки, сувеніри з сиволікою України, медичне забезпечення, харчування учасників,

Реквізити для надання допомоги :

Отримувач: ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр Здоров’я (скорочено ЕТПЦ ЗДОРОВ’Я ГО). Рахунок: 2600 1053 8265 69, ЄДРПОУ/ДРФО 39364622, МФО 325321
ЗАХIДНЕ ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” м.ЛЬВIВ

Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога  проекту «Велотур за Мир і Єднання»”  або “Добровільна пожертва на виконання проекту «Велотур за Мир і Єднання»”

Координатор проекту   https://www.stryi-tur.info/

Організатор:  ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр

Партнери: Федерація спортивного туризму, ГО «Всі за одного», ТО «Арт-Простір», «Реклам Сіті», БФ «Рідня», КПЦ ім. К. Макушинського, ГО «Збережемо майбутнє», «Спорт для всіх», ТІЦ Дрогобич, СДЮШ велоклуб «Медик», ГО «Кіндерленд», КС «Вигода», Товариство «Просвіта», БФ «Громада»

Медіа партнери:  ТРК «Лан», Інтернет портал «Guru.ua», газета «Фортуна», «Трускавець онлайн», радіо «Фреш ФМ» 

Якщо ти за мир і єдність України- став лайк підтримки.

Група Facebook