Міжнародний Вело-Фест на Стрийщині 2016

В рамках VI-го Великого Карпатського Ярмарку-фестивалю «Стрий-Органік-Фест-літо-2016»
на підтримку Всенародної ініціативи міжнародного велотуру «За Мир і Єднання»
10-12 червня  2016 року Львівська  обл. м. Стрий, Майдан Ринок
буде проведено міжнародний Вело-Фест.

 Запрошуємо велосипедистів України та наших закордонних друзів на відпочинок та цікаву розважальну програму фестивалю. Реєстрація на Вело-Фест

У вас буде можливість доторкнутися до природних багатств Карпат, скуштувати натуральну, здорову їжу, прийняти участь в конкурсах, виграти цікавий подарунок, попробувати  козацький куліш, подивитися на зоряне небо під час нічної ватри. 

План проведення Вело-Фесту.
(
В програмі можливі зміні. Слідкуйте за новинами http://www.stryi-tur.info/rozsilka-novin.html)

У зв’язку з поганими погодними умовами програма для велосипедистів буде коригуватися і скорочуватися.
Тим, хто сплатив реєстраційний благодійний внесок кошти будуть повернути на їх рахунки.

10.06.2016

Прибуття гостей в м. Стрий, реєстрація, розташування, знайомство з містом, відпочинок.

11.06.2016,

 • 9:00 – зустріч, вело екскурсія містом.
 • 10:30 – участь в урочистій  ході по місту
 • 11:00 – відкриття фестивалю.
 • 11:30 – 19:00 – куштуємо – купуємо сало, ковбасу, сири та інші смаколики. Хто залишає свого залізного коника в стійлі – пробує медовуху,  закарпатські вина. Відпочиваємо, приймає активну  учать у змаганнях та інших забавках. Вело програма: техніка їзди на велосипеді, показові виступи, вікторина на знання ПДР, конкурси (незвичайний ровер, обладнання, крутий роверист, цікавий одяг), лотерея
 • 20:00 – нічна ватра на березі річки Стрий. Співаємо пісні, граємо на гітарі, б’ємо в бубен, водимо хороводи, дивимося на зірки. Можливість скупатися в гірській річці, зайнятися рибалкою та злапати форель.

12.06.2016

11:00 участь в культурній програмі фестивалю. Бажаючи познайомитися з Карпатами можуть отримати маршрутні листи. В них будуть вказані цікаві маршрути, намальована мапа, внесена необхідна інформація для подорожі. Напрямки: с. Підгірці, Підгорецький палац, с. Добрівляни, Деревьяна церква, с. Розгірче, скельний монастир, фермерське господарство, водоспад “Каменка”; водоспад “Гуркало”, фортеця “Тустань”, с. Дуліби, залишки військового аеродрому, станцій РЛС; а також в місті Стрий кафе «Бункер», літне кафе «Модне село».


Дислокація: Майдан Ринок, інформаційна палатка клубу Вело-Стрий, (там будуть проходити всі культурно розважальні заходи), берег річки стрий. (Ти, хто захоче більше поспілкуватися з природою і після того, як покуштує смачні продукти з ярмарку, може перебратися на берег річки стрий і розташуватися біля відпочинкового комплексу «Козацький Двір». Там є спортивні площадки (футбол, волейбол, бадбінтон),  туалет, на території комплексу баня, кафе. Можна купатися, загоряти, ловити рибу).

 

 Участь у Вело-Фесті можуть взяти всі бажаючі, хто любить природу, їздить або бажає придбати велосипед і відчути себе вільною людиною.

 Для тих, хто зареєструється та сплатить організаційний благодійний внесок на рахунок ГО «Вело-Стрий» в розмірі від 50 грн. отримає ряд переваг від інших учасників (Реєстрація з 10.06.16. від 70 грн.): 

У зв’язку з поганими погодними умовами програма для велосипедистів буде коригуватися і скорочуватися.
Тим, хто сплатив реєстраційний благодійний внесок кошти будуть повернути на їх рахунки.

  • отримає ідентифікатор учасника (символічну стрічку заходу) для допуску до наших акцій;
  • зустріч організаторами та допомога в поселенні;
  • бронювання житла;
  • реклама вашої організації, розміщення банера біля нашого інформаційно намету;
  • участь в лотереї з можливістю отримати подарунки від наших спонсорів;
  • приз за самий незвичайний ровер;
  • участь в вело екскурсії по місту;
  • зберігання ваших особистих речей під час екскурсій, відпочинку, мандрівок;
  • прокат велосипедів з 50% знижкою;
  • отримати маршрутні листи для самостійних мандрівок по цікавим об’єктам Карпат;
  • отримати знижки від наших партнерів (перелік додається);
  • безкоштовна підзарядка телефонів
  • безкоштовно скуштувати чай, каву печиво;
  • вас безкоштовно пригостять кулішом, який будуть варити справжні козаки;
  • при необхідності – отримати консультацію від туристично-інформаційного центру;
  • поради (допомогу) лікаря при необхідності;
  • провести експрес-тест здоров’я організму апаратно – програмним комплексом  – VIP-РОФЕС. Побачити, як ваше здоров’я  покращиться в кінці третього дня фестивалю
  • зберігання велосипеду під час проведення фестивалю біля інформаційної палатки вело-клубу (велосипед повинен бути обладнаний надійним вело замком);
  • велосипедист дитиназберігання велосипеда в нічний час в закритому приміщенні;
  • технічну допомогу-консультацію від вело магазину;
  • прийняти участь в конкурсі «Таланти Карпат» (умови конкурсу);
  • прийняти участь в Скульптурному Пленері «Еко-Пень» (умови конкурсу);

Проживання можливо в хостелі (АСАХІ  від 80 грн), гуртожитку, готелі або на березі річки Стрий в наметі біля відпочинкового комплексу “Козацький Двір”.

Після реєстрації на Вашу електронну почту прийде підтвердження про отримання заявки та отримання благодійного  внеску. ВАЖЛИВО: учасники фестивалю повинні виконувати правила дорож нього руху. Організатори не несуть відповідальність за ваші дії, які можуть зашкодити іншим учасникам фестивалю та мешканцям міста. Ви повинні самостійно дбати про своє майно та не залишати його без догляду. Батьки (опікуни) несуть відповідальність за дії своїх дітей.

Благодійний внесок вноситься на рахунок громадської організації. Він буде використано для організації фестивалю, харчуванню учасників, придбання призів-сувенірів.

У разі відмови від участі у фестивалі за п’ять днів (4.06.2016) організаційний благодійний внесок повністю повертається на рахунок, з якого здійснено платіж.  З 5.06.2016 організаційний  благодійний  внесок не повертається. Його можна передати іншій особі, повідомив  про це організаторів фестивалю.  У зв’язку з поганими погодними умовами програма для велосипедистів буде коригуватися і скорочуватися. Тим, хто сплатив реєстраційний благодійний внесок кошти будуть повернути на їх рахунки.

Організатори, учасникі показових виступів, волонтери звільняються від організаційного  благодійного внеску, при цьому вони можуть приймати участь у всіх заходах (акції, харчування, розіграші призів), які будуть проводитися для зареєстрованих учасників.

 Реквізити для організаційного благодійного внеску:

Отримувач: ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр Здоров’я (скорочено ЕТПЦ ЗДОРОВ’Я ГО). Рахунок: 2600 1053 8265 69, ЄДРПОУ/ДРФО 39364622, МФО 325321 ЗАХIДНЕ ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” м.ЛЬВIВ

Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога  на проведення фестивалю “Вело-Фест” від ______________________

Партнери: Федерація спортивного туризму, ГО «Всі за одного», ТО «Арт-Простір», «Реклам Сіті», БФ «Рідня», КПЦ ім. К. Макушинського, ГО «Збережемо майбутнє», «Спорт для всіх», ТІЦ Дрогобич, СДЮШ велоклуб «Медик», ГО «Кіндерленд», КС «Вигода», Товариство «Просвіта», БФ «Громада»,  СГО « Новий Стрий», Фото-салон Тарнавського, Вело-магазин на Львівській, відпочинковий комплекс  «Підгорецький маєток», Фермерське господарство “Розгірче”,

Медіа партнери:  ТРК «Лан», Інтернет портал «Guru.ua», газета «Фортуна», «Трускавець онлайн», радіо «Фреш ФМ» 

 Організатор заходу: ГО Екологічно-туристичний просвітницький  центр (Клуб Вело-Стрий).

Голова організації: Олександр Сікора тел.. 067 5518335, vipsikora@gmail.com

 

Подія на Facebook    Реєстрація на Вело-Фест