На Стрийщині пройшов велопробіг “З когорти нескорених”

30 серпня 2017 р. на Стрийщині пройшов велопробіг «З когорти нескорених», присвячений 26-ій річниці Незалежності України, організатором якого виступили відділ культури Стрийської райдержадміністрації, Громадська рада при РДА, громадські організації «Еколого-туристичний просвітницький центр «Здоров’я» та «Агенція регіонального розвитку  перспектива Стрийщини». 

Інформаційні партнери заходу- ТРК ЛАН, газета Фортуна, інтернет портал GURU. Маршрут велопробігу стартував  о 8.00 ранку біля памятника Степану Бандері у місті Стрию. Тут з напутнім словом перед учасниками велопробігу виступила заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень. У своєму виступі вона зазначила, що Стрийщина – це край активних і національно-свідомих людей, які люблять свою землю пишаються її історією дбають про неї, вірять в її майбутнє та прагнуть зробити її кращою. Майже кожне село нашого краю має своїх Героів. Це – і мужні Січові Стрільці, і безстрашні вояки УПА, і воїни АТО, всі, хто віддав власне життя за щире прагнення жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Всі вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Заступник голови РДА побажала учасникам велопробігу вдало подолати маршрут та збагатися духом героїв, місця пов’язані з якими вони відвідають. Маршрут велопробігу лягав через села Завадів, Грабівці, Конюхів та Дуліби, де його учасники відвідали пам’ятники та пам’ятні місця пов’язані з іменами Нижанківських, Охримовичів, Корінця – «Бористена», Євгена Пасіки, Володимира Тимчія-Лопатинського, Олекси Гасина, найбільший тризуб Стрийщини, одну з найбільших дерев`яних церков околиці Стрия – церкву  Св. Юрія в Дулібах.

Вони поклонилися та вшанували пам’ять всіх, хто боровся за волю та незалежність України.

Джерело


Фото учасника велопробігу О.Сікора


1 Trackback / Pingback

  1. На Стрийщині пройшов велопробіг “З когорти нескорених” | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Leave a Reply

Your email address will not be published.