Найближчі виставки Стрийський Вернісаж – серпень

На серпень 2019 ми плануємо взяти участь у виставках, яки будуть проходити в с.Ганачівка “Медова забава”, м.Звенигород, с.Нагуєвичі Етнофестиваль, с.Зимна Вода.

Вже були попередні перемовини з організаторами цих подій.

4 серпня – с.Звенигород, Пустомитівського району, подія на фейсбук Звіт про подію

11 серпня – с.Ганачівка “Медова забава”.  В програмі ярмарка, українські забави, майстер-класи, конкурси, забави для дітей. Організатор ГО Майбутні Опілля за підтримки Львівської ОДА, управління туризму та курортів. Подія на фейсбук Звіт про подію

25 серпня – с.Нагуєвичі, Етнофестиваль, Цікава культурна програма, концерт під відкритим небом, пісні і танці, виставки-продаж, майстер-класи, спілкування.
Організатори селищна громада Дрогобицького району, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі” https://kamenyar.info/ Подія на фейсбук

31 серпня – 1 вересня – с.Зимна Вода, V Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”.  Подія на фейсбук

Щоб взяти участь у складі Стрийського Вернісажу зателефонуйте керівнику проєкту 050 2668124 Ірина.

При організації таких подій ми передбачаємо організаційний внесок, який використовується для виготовлення плакатів, різної реклами, при виїздах – закупівлю одноразового посуду, харчування та ін.

50 грн. – для учасників, які підписали угоду про співпрацю та мають наше посвідчення. 100 грн. – для всіх інших учасників.

Кошти вносяться на офіційний рахунок нашої організацію з призначенням платежу “Благодійний внесок на організацію ярмарки (фестивалю) ……….від ………”