Навчання від поліцейських (фото-відео)

Турбуючись про безпеку для туристів, мешканців нашого міста ми постійно перевіряємо стан дорожніх знаків і виконання правил водіями, пішоходами, велосипедистами. Стрий повинен бути безпечним.

Сьогодні, 21.09.2017 Стрийські поліцейські проводили навчання для водіїв на вул.. Народна. Ціль навчання – навчити водіїв дивитися на знаки, які розташовані на дорозі. Після неправильного паркування водії пішки йшли на початок вулиці і дивилися, які знаки там встановлені.  Потім робили інспектору поліції круглі очі і розказували, що не бачили, що не звернули увагу, що замислилися, що……. Інспектор робив усне зауваження.

З понеділка навчання закінчуються. В 11:00 25.09.2017 р. телеканал ЛАН робить репортаж про правила дорожнього руху на вул.. Народна і поліція буде виписувати адмін..протоколи.

Спостерігаючи все це ми побачили, що деякі водії створювали по кілька порушень разом. Рекорд – 5 порушень за один раз. 1. Без ременя безпеки. 2.Розмовляв по телефону. 3. Паркування під кутом. 4. Паркування ближче 10 метрів від повороту. 5. Паркування під таким кутом, що до протилежної частини дороги було менше 3 метра.

Знову машина не може проїхати

Спілкування поліцейського з порушником

Результати роботи поліції