ОПОВИТИЙ ЛЕГЕНДАМИ ПІКУЙ і «КЛАПТИК НАДІЇ»

Кожна мить нашого життя – це чудо, подароване Богом. У час тимчасових обмежень , ми всі отримали МОЖЛИВІСТЬ розуміти, що кожна мить – це неповторність, яка більше ніколи не трапиться. Можливість бути щасливими та зробити щасливими інших. І все – це ми отримуємо лише через виконання заповіді йти за Христом, а вона вимагає від нас лише ЛЮБОВІ І ПОДЯКИ. «Йти за Христом» – означає творити добро, бути милосердними і любити ближнього, щоб пізнати ЙОГО і наша тиха акція “КЛАПТИК НАДІЇ” дає можливість пізнати ЙОГО ти одночасно пізнати себе і світ навколо себе..


Впродовж всіх днів нашої акції ми творити дієву вервицю живої ВІРИ через СОЦІАЛЬНО- ГУМАНІТАРНУ ЄДНІСТЬ громади!

Ми шили маски, костюми, шукали кошти, започатковували цікаві соціальні ініціативи, творили ГІМН ЖИТТЮ.

А сьогоднішня наша ініціатива – як соціальна, так і національно-державна. На найвищій вершині Вододільного, г.Пікуй – ми хочемо ПОДЯКУВАТИ ВСІМ був поруч, хто у час пандемії був на ПЕРЕДОВІЙ!

Хочемо підтвердити, що Конституція, як і Біблія – це фундамент, на якому людина починає будувати свій шлях, а наріжним каменем цього фундаменту – є МОЛОДЬ.
Тішимось, що ідею сходження на гору Пікуй підтримав священник з села Гусне Турківського району Іван Гайванович. Наш хороший та надійний партнер по проекту «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.» (http://pomisna.ua.stryi.org/).

Дякую партнерам Міжнародному жіночому руху «За сімейні цінності», в особі голови правління Наталія Федорчук, Nataliia Fedorchuk, що підставили своє плече.

Дякуємо ВСІМ ХТО ДОПОМАГАЄ та СПРИЯЄ в організації 3-ох денної поїздки у КАРПАТИ та сходженню на г. Пікуй!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.