“Осінь чарівниця” в Добрянах. (Звіт, фото)

Любі друзі! За умови погожої днини в неділю, 8 жовтня 2017 р. запрошуємо вас на екскурсійний тур мальовничими стежинами рідного краю “Осінь чарівниця” з нагоди Дня художника України.

Подорожуючи, ми не тільки будемо милуватись майстерністю Осені, але й ще ближче пізнаємо історію свого села. По завершенні з горнятком запашного Карпатського чаю намалюємо разом побачене та поринемо у віртуальну подорож галереями та музеями України, віддаючи шану майстрам пензля.

В дружньому колі заспіваємо пісень під гітару та пригадаємо чудові миттєвості літечка, які ми провели разом у нашому гостинному Народному домі.

Особливий гість-керівник туристично-інформаційного центру м. Стрий п.О.Сікора розповість багато цікавого та корисного про створення туристичних маршрутів Стрийщиною.

Приєднуйтесь!  ПОЧ.о 16.00.год.


Із задоволенням прийняли запрошення. Одягаємося по сезону і їдемо!!! (Олександр та Ірина Сікора)


ЗВІТ.

Сьогодні ми провели чудовий день в Добрянах. Директор Народного дому п. Люба разом з дітьми провели чудову екскурсію по селу.  Діти відповідали на запитання квесту. Ми узнали багато нової інформації про туристичні об’єкти села.

Від туристичного центру директор ТІЦ Стрий розповів про перспективи розвитку туризму в селі. Він практично показав, як виглядають туристичні об’єкти на картах, як працює аудіо-гід.

Було вирішено створити ініціативну групу для розвитку туристичного напрямку.

Після прогулянки гарячий чай, танці, і….., тільки по секрету, обнімашки. Але це тільки для тих, хто в команді. Дівчата вам все розкажуть, якщо прийдете на наступну зустріч.

Директор ТІЦ Стрий О.Сікора


Екскурсійний тур стежинами рідного краю вдався! Хоч було не зовсім тепло,та цієї неділі ми мандрували визначними місцями рідного краю.

Розробивши цікаві та дотепні запитання у формі квесту,ми разом з дітьми пройшли стежинами майбутнього туристичного маршруту, який на нашу думку допоможе створити повноцінну уяву про село, пізнати глибше його історію, поринути душею у глибинну сутність мешканців села Добряни, які мають неповторну історію краю та творять ії і надалі, залишаючи майбутнім поколінням неперевершені парки, сквери, окремі символічні насадження та пам’ятки. 

Відзначили для себе і визначну дату сучасної історії країни-День художника України. Естетичне виховання,вміння бачити,спостерігати-надважливі в наш час,позитивні емоції повинні слугувати позитивним моментом любих заходів,особливо якщо в них приймають участь діти.

Цікавою і пізнавальною була зустріч з директором ТІЦ Стрий п. О.Сікорою, який розповів нам про те, як розробляються туристичні маршрути, як створити координати, які би вказували на те чи інше місце вподобання. Ми прийняли важливе рішення створити ініціативну групу, яка би в майбутньому створила всі умови для туристичної привабливості рідного краю.

А на завершення-наші любимі банси, які ми готові танцювати без кінця і ще інших навчити, гарячий чай та чудова картина осені залишена на мольберті в нашому гостинному Народному домі.

Щиро дякую всім за чудово та пізнавально проведений час!

Директор Народного дому Л.Костів.