Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок України

1️⃣7️⃣ грудня 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності», Рух молитовних сніданків та Рух провели
🇺🇦 Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок України
🙏🏻 Молилися Богу за батьків, дітей, українських військових, проти війни та пандемії, за здоров’я кожної родини, за економічне зростання та благословення для України!
Ми усвідомлюємо роль жінки в Божому задумі. Вона покликана бути
🔹 мамою,
🔸 дружиною,
🔹 підтримкою та опорою для свого чоловіка,
🔸 своїми талантами і мудрістю змінювати світ на краще.
Головний задум заходу –
🌟 показати роль жінки у суспільстві,
🌟 наголосити, як багато для нашої країни, для своїх сімей вони відіграють,
🌟 підтримати один одного та послухати історії про силу молитви та любові,
🌟 створити міжнародне об`єднання впливових жінок для реалізації суспільно-вагомих ініціатив, покликаних згуртувати жіноцтво світу.

 

☝🏻 Ми послухали історії жінок різних професій, з різних куточків України та світу.
☝🏻 На нашому молитовному сніданку пролунала Спільна молитва.
☝🏻 Представники скаутської організації «Пласт» принесли благодатній Вифлиємський вогонь, яким поділилися з кожним.
🔷 Нашими спікерами сніданку були:
▫️Ірина Микитюк, ▫️Катінка Акерман, ▫️Світлана Співакова, ▫️Ольга Романенко, ▫️Ганна Турчинова, ▫️Тамара Дудник, ▫️сестра Христофора та ▫️Олександра Теліженко.
💠 Саме Олександра Теліженко – Заслужена художниця України, яка створює сучасні вироби, продовжуючи вікові традиції
народного українського мистецтва – стала тією людиною, яка розробила унікальний символ нашого заходу!
🌟 Також ми вдячні неймовірній та талановитій Светлана Зброй за прекрасні ляльки, що ми дарували вельмишановним гостям, та вінки ручної роботи, які прикрасили столи до молитовного сніданку!
📚 Дякуємо Мультивекторний освітній простір Ренесанс-ДІ за чудових діточок, яких ви виховуєте! Рухайтесь й надалі шляхом навчання молоді та плеканням справжніх цінностей!
📣 Радіємо кожній жінці, яка взяла участь у цьому заході! Ми і словом, і ділом йдемо до прославлення нашої держави, підтримку її зсередини та укріплення сімейних цінностей України!

🙏ДЯКУЄМО оргкомітету І-го #Всеукраїнського_жіночого_молитовного_сніданку за запрошення, напередодні Різдва, для трьох представниць від нашого галицького краю : Марічка Ходовицька , Наталія Антошів і #Ольга_Боднар на І-ий Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок #Сімя_колиска_Божої_любові», що відбудеться 17 грудня 2021 року у Києві.
🙏Дякуємо за спільне усвідомлення ролі жінки в Божому задумі. Вона покликана бути мамою, дружиною та своїми талантами і мудрістю змінювати світ на краще. Жінки нашої країни роблять так багато для своїх сімей і своєї держави.
❣️Прикро, що #Наталя_Миколаївна , підполковник медичної служби військової частини не зможе взяти участь у Молитовному сніданку та впевнені, що спільна молитва із молитовного сніданку додасть силу духу нашому війську.🇺🇦
❗Для довідки:❗
У понад 180 країнах світу вже декілька десятків років існує добра традиція проведення Національних молитовних сніданків. Такі заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння для лідерів різних сфер суспільства.
В рамках заходу буде обговорення важливих питань, зокрема необхідність відновлення Державної програми сімейної політики з відповідним представництвом у виконавчій гілці влади, об’єднання впливових жінок тощо.
У заході очікується участь представниць Уряду та Парламенту, релігійних організацій, лідерів сфери медіа, освіти, бізнесу тощо.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.