Пілотний проект «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.» перейшов через Карпати

Пілотний проект «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.» перейшов через Карпати , через Вододільний хребет і рушив по Закарпатській області.

У другий день Великодніх свят в архієрейській резиденції міста Ужгорода відбулась зустріч з потужною людиною, великим і справжнім патріотом України з Преосвященнішим Віктором Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ, ректором Карпатського університету імені Августина Волошина, народним депутатом України 1-го скликання (1990 – 1994), одним із співзасновників і лідерів Народного Руху України за перебудову на Закарпатті та товаришем В’ячеслава Чорновола, доктором богословських наук, доктором юридичних наук,членом Національної спілки журналістів України, членом Асоціації правників України, членом Асоціації адвокатів України, доцентом права (Міністерство освіти і науки України).

Участь в зустрічі також прийняли протоієрей Михайло Чабан, настоятель Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп Міжгірського району, благочинний Міжгірсько-Воловецького благочиння та іподиякон Віктор Понзель, помічник-референт керуючого єпархією та одним із координаторів проекту Романом Журавським, керівником підприємства «Спецтехбуд-С»

Обговорили питання про створення таких осередків на території Закарпаття та отримали благословення на розроблення проектної документації.

Нагадаю, що метою проекту є відновлення давньоруської єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі та відновлення «Соляного шляху з Київської Русі в Західну Європу».

Дякую Владиці Віктору за зустріч, за розмови, за науку та тішусь. Що наш проект розширює свою географію – крайня точка західної України є в проекті.

Comments are closed.