ПІСЛЯСМАК ПРЕМ’ЄРИ кліпу

ПІСЛЯСМАК ПРЕМ’ЄРИ кліпу : думки про те, як ЄДНІСТЬ громади може зробити світ кращим!
Відшуміли зйомки, погасли софіти ,вщухли аплодисменти, відгули організаційні моменти, відбулася прем’єра …
Але не втихають емоції ! Емоції ПІСЛЯСМАКУ- це найцінніше, що можна отримати після ДРАЙВОВОЇ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ.
Це перший мій МЕДІА проект, де залучено така кількість талановитої і небайдужої частини громади!
Це неймовірний досвід, емоції і атмосфера. Та мабуть, не маючи досвіду тихої акції «КЛАПТИК НАДІЇ»,було б складно…., але для Бога все вчасно!
Спочатку «КЛАПТИК НАДІЇ» з основною місією – СОЦІАЛЬНО – ГУМАНІТАРНОЇ ЄДНОСТІ, а тоді КРИЛА НАДІЇ подарували ІДЕЮ КЛІПУ !

І я, 100-відсотково ЗНАЛА – КЛІП в промоцію краю, народу, пісні і УКРАЇНСТВА буде МЕГА КРУТИЙ, бо навколо ІДЕЇ ОБ’ЄДНАЛИСЬ, як у ЖИВІЙ ВЕРВИЦІ натхненні люди! І ці люди спільно з головою Стрийської районної ради Роман Козак

ВМІЮТЬ перетворювати карантинні, соціальні, комунікативні обмеження на свої МОЖЛИВОСТІ і МОЖЛИВОСТІ ПРОМОЦІЇ КРАЮ!

Боже, де Торонто, там живе стриянин Ігор Дириль,що написав слова і музику «Стрийської магнолії цвіт», а Стрийщині подарував класну пісню, яку заспівав Петро Шабан. Ще одна стриянка Таїсія Гайдукевич, що безмежно закохана у мальовничу землю написала сценарій!

І тоді ….. закрутилось, мов у водовороті: люди, костюми, намиста, знімальні майданчики, камери, магнолія, картини, пензлі, візаж, домовленості, телефони, особисті офіри, спільні кави, перекуси у автобусах, музика, танці, любов, освідчення, епохи 30-х, 60-х сьогодення, світлини, неймовірні розмови …і ВЕЛИКА ВІДДАНІСТЬ та ЛЮБОВ кожного СВОЇЙ землі, СПІЛЬНІЙ ПРАЦІ і все БЕЗ ФАЛЬШІ, БЕЗ зайвих дублів – МИ ПРОСТО ЖИЛИ, ДИХАЛИ і МРІЯЛИ у кожному кадрі та ТАНЦЮВАЛИ разом із зразковим танцювальним колективом «Пролісок», керівник Iryna Mariuk

А, як в народі кажуть «квітка» – прем’єра на Всеукраїнському фестивалі «Відкрита Ніч»! Ми і тут внесли СВІЙ КЛАПТИК у створення якісного україномовного продукту та промоцію краю.

У мене не втихає ПІСЛЯСМАК гордості за наших людей! І не має меж вдячності!!! Є ЛИШЕ ВПЕВНЕНІСТЬ – це лише ПЕРШИЙ СПІЛЬНИЙ МЕДІА ПРОДУКТ!

Низько кланяюсь до ніг, ВСІМ УЧАСНИКАМ, ВСІМ хто долучився до «СТРИЙСЬКОЇ МАГНОЛІЇ ЦВІТ», у рамках ПРОМОЦІЇ КРАЮ . ВИ, ціловані Богом в чоло, бо обрані ТВОРИТИ ДОБРО і виступати підтримкою ОДИН ОДНОМУ!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.