Пізнавальний сімейний вело маршрут в Розгірче-розробка

Скоро буде потепління, скоро будемо виводити своїх коників на прогулянки. Вже готуємо цікавий сімейний вело маршрут через Братківці, Жулин, Семигинів. Відстань 22 км. до с.Розгірче.

Перш за все він буде розрахований на велосипедистів, які не мають достатньої фізичної підготовки, але у них є бажання себе випробувати на більших дистанціях. Для батьків з дітьми.

В с.Розгірче вже на завершальному етапі садиба зеленого туризму.  Скоро вона зможе нас прийняти. Є велика територія, де можна поставити свої намети, є блага цивілізації.

Що у нас в планах? Створення маршруту вихідного дня, де можна і відпочити і помандрувати, сходити в ліс чи покупатися на річці Стрий, восени позбирати гриби-ягоди.

Траса не дуже насичена транспортом і вона підійде для початківців. При організованих виїздах буде машина супроводу, яка зможе вас завжди підібрати, якщо сталася технічна проблема або нема сили крутити педалі.

По дорозі оглядаємо цікаві туристичні об’єкти: шестиметрову писанку, дерев’яні церкви, недієвий костел, хресні дороги, джерело мінеральної води та інше.

Програму розробляємо разом: вивчаємо лікарські трави, беремо участь у майстер-класах, співаємо, танцюємо, граємо на гітарах при нічному вогнищі. Вчимося розкладати намети, варити куліш, орієнтуватися по компасу, надавати першу домедичну допомогу і багато іншого.

Поряд скельний монастир, який приваблює своїм таємним минулим. Можна придбати сувенірну продукцію, міжнародну туристичну марку для своєї колекції.

В селі Розгірче ми вже проводили Крос-кантрі

Фінансові затрати зараз прораховуємо, все буде залежати від послуг, якими хоче скористатися мандрівник.

Не виключаємо можливість приєднання до нас туристів, які прийдуть пішки, приїдуть на авто чи маршрутному автобусі. Поряд проходить залізниця та міжнародна траса на Ужгород, і через пішохідний місток можна добратися до Розгірче.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.